Zdobenie farbami – ružová a broskyňová

VDÝCHNITE SVOJMU DOMOVU SVIEŽI VZDUCH S RUŽOVOU ALEBO BROSKYŇOVOU FARBOU

Okrem strechy nad hlavou je domov aj miestom, kde môžete relaxovať, byť sami sebou a zbierať energiu. Preto by mal mať domov aj taký dizajn interiéru, aby sa v ňom každý človek cítil príjemne. To, vďaka čomu sa doma cítime dobre, je individuálne, ale príjemné farby a osobitosť sú veľmi dôležité. Ak chcete svojmu okoliu dodať trochu farby, vyberte si farbu, ktorá vás robí šťastnými. Ak máte radi aj broskyňové odtiene - napríklad ružovú, ružovú alebo broskyňovú - potom máme pre vás rad svietidiel a bytových doplnkov, ktoré sú pre vás ako stvorené! Jemné ružové tienidlo okrem toho, že dodáva teplo, poskytuje aj elegantný kontrast k sivým stenám, modernému betónovému vzhľadu a prírodnému vzhľadu.Svieži závan vzduchu s Globe


Ak máte radi ikonický dizajn, eleganciu a svieže farby, potom by ste mohli zvážiť klasické závesné svietidlo Globe v krásnej broskyňovej farbe. Nádherné svietidlo navrhol umelecký dizajnér Verner Panton, ktorý v guľovitom akrylovom tienidle sochársky zobrazil päť malých reflexných odtieňov. Svietidlo pripomínajúce vznášajúcu sa mydlovú bublinu dokonale zapadá do hravého vesmíru Vernera Pantona.  Verner Panton navrhol VP Globe v roku 1969 s poslaním vytvoriť pútavú lampu s teplým svetlom. Dnes je táto úspešná lampa jednou z najrozpoznateľnejších dizajnových lámp a svietidlom, ktoré získalo status vysokej klasiky.

Od prvého uvedenia na trh bola lampa uvedená v niekoľkých rôznych farbách, aby zodpovedala meniacim sa trendom v interiérovom dizajne. Závesné svietidlo broskyňovej farby z roku 2021 dokonale zapadá do súčasných trendov a dodá vášmu interiéru závan sviežosti. Jemná farba je jednoduchým a elegantným spôsobom, ako dodať vášmu domovu sviežu farbu bez toho, aby bola príliš dominantná.

Pozrite si závesné svietidlo Globe vo viacerých farbách tu!Maskulínny dizajn v ženských farbách od Made By Hand


Jednoduchý a flexibilný spôsob, ako dodať miestnosti nádych sviežej farby, je lampa. Pri dekorovaní ružovou farbou však môže byť ťažká rovnováha medzi detskou a dievčenskou. Skvelým spôsobom, ako vyvážiť dekor, je doplniť ho jednoduchým a mužným vzhľadom.

Máme veľa svietidiel v rôznych odtieňoch ružovej farby - vrátane svietidiel od spoločnosti Made By Hand. Vďaka vysokokvalitným materiálom a pozornosti venovanej najmenším detailom máte zaručený dizajn, ktorý je dospelý a štýlový zároveň! V kombinácii s hrubou tkanou látkou a uhlovým dizajnovým jazykom vytvorila spoločnosť Made By Hand svietidlá s dokonalou rovnováhou medzi mužským a ženským vzhľadom.

Pozrite si štýlové lampy Knit Wit a Petite Machine tu!Elegancia a štýl od Design By Us


Ak však chcete vytvoriť úplne ženský výraz, mali by ste zvoliť mäkké tvary. V sortimente dekoratívnych svietidiel Design By Us nájdete svietidlá s oblými tvarmi a ženskými odtieňmi. Najmä série New Wave a Ball majú elegantný vzhľad vďaka krásnemu tienidlu z prašného ružového skla. Lampa má mosadzné detaily, ktoré sú nielen supermoderné, ale zároveň dodávajú lampe štýlový vzhľad.

Lampy sú tiež skvelým kontrastom k moderným surovým stenám a betónovému vzhľadu, ktorý sa stal populárnym v interiérovom dizajne, ako aj krásnym doplnkom industriálneho štýlu.

Pozrite si krásne svietidlá od Design By Us tu!Kovová verzia ružovej: ružové zlato od spoločnosti Light-Point


V roku 2020 spoločnosť Light-Point uviedla na trh širokú škálu svojich svietidiel v nádhernej kovovej farbe; ružové zlato, známe aj ako rose gold. Pomocou nej môžete svojmu domovu dodať sofistikovaný a očarujúci odtieň ružovej. Vďaka svojmu kartáčovanému povrchu má ružové zlato tlmený vzhľad, ktorý sa ľahko začlení do interiéru.

V modernom interiérovom dizajne lampa s ružovým zlatom dodá veľa života inak strohému minimalistickému vzhľadu; je obzvlášť účinná v kombinácii so studenšími a neutrálnejšími farbami. Skrátka, možno ju použiť v akomkoľvek prostredí, kde chcete dodať nádych tepla a luxusu.

Prezrite si kolekciu ružového zlata Light-Point tu!
Domáce doplnky v broskyňovej a ružovej farbe


Ak sa neviete nabažiť ženského odtieňa, okrem svietidiel máme v ponuke aj širokú škálu bytových doplnkov v krásnych farbách. Nájdete tu jemný ružový vankúš Dot Cushion od spoločnosti HAY; nádhernú deku Colour Block Blanket v ružovej a béžovej farbe od spoločnosti Vitra; a dóza na rastliny od spoločnosti Ferm Living v svetlých odtieňoch.