101 Copenhagen Bytové Doplnky

101 Copenhagen je dánska dizajnérska spoločnosť, pre ktorú je prvoradé kvalitné remeselné spracovanie a estetika. Spoločnosť bola založená v roku 2017 a rýchlo si získala srdcia a domovy nadšencov dizajnu po celom svete. Talentovaní dizajnéri, ktorí stoja za portfóliom 101 Copenhagen, sa zameriavajú na vytváranie dizajnov, ktoré sú nadčasové a zároveň moderné. Materiály, textúry a farby sa spájajú do produktov, ktoré musia mať fanúšikovia dizajnu.

Pozrite si lampy od 101-Copenhagen tu!
Zobraziť 36 z 114 produktov

Vázy od spoločnosti 101 Copenhagen

Spoločnosť 101 Copenhagen ponúka obrovský sortiment váz všetkých typov, farieb a textúr. Bez ohľadu na to, ako ste si zariadili svoj domov, v sortimente 101 Copenhagen zaručene nájdete vázu, ktorá dokáže vytvoriť vzrušenie aj atmosféru. V ponuke sú vázy na jednotlivé kvety aj vázy na veľké rastlinné dekorácie - a skúsení dizajnéri navrhli vázy z organických materiálov, aby vaše rastliny a kvety vyzerali čo najlepšie.

Ak máte zelený palec a do vázy sa vaše rastliny nezmestia, 101 Copenhagen stojí aj za radom kvetináčov a väčších nádob, ktoré zabezpečia, že svojich zelených priateľov môžete bez obáv pustiť do svojho bytu, domu alebo kancelárie.

Ak vázy, kvetináče a črepníky nie sú presne to, čo hľadáte, môžete sa ponoriť aj do krásneho výberu podnosov 101 Copenhagen. S podnosom od 101 Copenhagen ľahko vystavíte presne to, čo chcete. Dobrý podnos môže byť aj kotvou vo vašom interiéri - na ňom vždy nájdete svoje kľúče, peňaženku alebo iné veci.

Na záver je dôležité spomenúť svietniky od spoločnosti 101 Copenhagen. Výber nie je až taký veľký ako v prípade váz, kvetináčov, kvetináčov a podnosov - ale univerzálnosť krásnych vzorov znamená, že určite nájdete niečo pekné na ozdobu.  
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!