Andrea Tosetto

Andrea Tosetto

Andrea Tosetto sa narodil v roku 1959 v Mestre. Po absolvovaní Accademia delle Belle Arti v Benátkach začal v roku 1977 ako osemnásťročný pracovať v štúdiu Italia Design. Značku založil jeho otec Angelo Tosetto v 50. rokoch minulého storočia. Andrea Tosetto rýchlo prevzal vedenie značky, čo malo významný vplyv na jej vývoj. Okrem iných kolekcií stojí za neuveriteľnou kolekciou Kelly od spoločnosti Studio Italia Design.

Od roku 2013 je súčasťou rodiny Studio Italia Design syn Andreu Tosetta Massimilano Tosetto, čím sa rodinný podnik dostal do tretej generácie a Massimilano Tosetto dostal za úlohu pokračovať v tradícii a preniesť značku do 21. storočia.
Studio Italia Design vytvára elegantné, praktické a krásne lampy, ktoré sú v dokonalej rovnováhe medzi formou a funkciou. Značka spája svoje odborné znalosti práce so sklom, kovom a osvetlením s najnovšími technológiami osvetlenia. Hoci sú diela vždy inov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!