Inšpiratívne fotografie stolových lámp od našich zákazníkovNÁJDITE INŠPIRÁCIU PRE SVOJU ĎALŠIU STOLNÚ LAMPU TU

Hľadáte inšpiráciu pre svoju ďalšiu stolnú lampu? Táto stránka je venovaná fotografiám, ktoré sa robia skôr v domácnostiach ako v ateliéroch. Každú fotografiu urobil jeden z našich zákazníkov, ktorý sa rozhodol podeliť sa o fotografiu svojej najnovšej zakúpenej lampy, ako stojí u neho doma.
Trine's FollowMe

Trine's FollowMe

Prenosná malá stolná lampa Follow Me sa stala súčasťou mnohých domácností. V prípade Trine sa dokonale hodí do jej bytu, ktorý vyžaruje moderný minimalizmus a šarm. Matné biele polykarbonátové tienidlo sa dá nakláňať, takže svetlo je vždy nasmerované správnym smerom. Rukoväť je vyrobená z dubového dreva, ktoré sa úžasne hodí k chladnému bielemu tienidlu a elegantnému mosadznému vypínaču. Follow Me je ľahká a štýlová stolová lampa s rôznym využitím vďaka svojej neuveriteľnej flexibilite. Minimalistická a štýlová lampa Follow Me je veľmi obľúbená, pretože sa dá použiť na mnoho spôsobov. Vezmite si ju na pláž, na terasu, do kempu alebo dovnútra, ak potrebujete nočné svetlo na príborník alebo len dekoratívny prvok, ktorý zjednotí váš interiér, ako to robí u Trine.

Zabudovanú batériu ľahko nabijete pomocou priloženého kábla USB alebo transformátora na 230 V. Lampa svieti až päť hodín pri najvyššom nastavení, zatiaľ čo útulnejší jas vydrží svietiť až 20 hodín. Lampa Follow Me má zabudované svetlo LED, ktoré možno stlmiť a vytvoriť tak útulný nádych alebo vám jednoducho poskytne viac hodín svetla.

Fotografie pochádzajú od našej zákazníčky Trine Schmidtovej zo služby Instagram. Ďalšie krásne a inšpiratívne fotografie interiérového dizajnu nájdete na jej profile @homehappydk.
Inšpirácia z Nórska - stolová lampa Milk

Inšpirácia z Nórska - stolová lampa Milk

Lena z Nórska je ďalšou zákazníčkou, ktorá sa na Instagrame podelila o úžasné inšpiratívne fotografie. Jedna z nich je z jej obývačky, kde na príborník umiestnila Milk Table Lamp s čierno morenými nohami. Obľúbenú lampu, ktorá je inšpirovaná a pomenovaná podľa mliečnej stoličky, navrhla dánska dvojica Kasper Rønn & Jonas Bjerre-Poulsen, známa aj ako Norm.Architects. Lena má úžasný čierno-biely štýl a jej stránka na Instagrame je skvelým zdrojom inšpirácie.

Najdete viac inšpiratívnych fotografií interiérového dizajnu na jej Instagrame @lenaskru.  Kristínina stolová lampa v kvetináči - jemná zelená

Kristínina stolová lampa v kvetináči - jemná zelená

ktorú máme najradšej! Zelený odtieň starostlivo vybrala spoločnosť Lampemesteren na základe súčasných trendov, v ktorých vládnu tlmené prírodné farby. V spolupráci so spoločnosťou &Tradition sme vytvorili lampu Flowerpot v jemnej zelenej farbe ako stolnú lampu a závesné svietidlo. K dispozícii len v predajni Lampemesteren.

Túto lampu pôvodne navrhol Verner Panton v roku 1969 a stala sa dizajnovou klasikou. Výrazné tienidlo sa skladá z dvoch pologúľ, ktoré zabezpečujú príjemné svetlo bez oslnenia. Ideálna na zaliatie komody, nočného stolíka alebo okenného parapetu príjemnou žiarou.

Najdite stolnú lampu Flowerpot tu
NÁJDITE NAŠU PONUKU STOLNÝCH LÁMP TU