Friis & Moltke

Píše sa rok 1954. Frank Sinatra znie z gramofónov po celom svete, západnému Nemecku je ponúknuté členstvo v NATO a Knud Friis a Elmar Moltke zakladajú svoje legendárne štúdio FRIIS & MOLTKE. Spoločnosť so sídlom v Aarhuse stojí za sériou verejných a súkromných budov v Dánsku a v zahraničí, vrátane Ankary v Turecku a Nuuku v Grónsku. Od svojho založenia sa značka výrazne zapísala do dánskeho a medzinárodného dizajnu a architektúry. FRIIS & MOLTKE vlastní a riadi osem partnerov a značka navrhuje všetko od obrovských verejných budov až po malé elegantné lampy.
Na tejto stránke nájdete svietidlá Friis and Moltke zo spolupráce značky so spoločnosťou Frandsen vrátane neuveriteľnej kolekcie Minneapolis, v ktorej nájdete všetko od závesných a stolových svietidiel až po nástenné lampy, nehovoriac o večne elegantných svietidlách FM 1954 a FM 2014. Pozrite si ich nižšie! Sme si istí, že sa do návrhov legendárnych dizajnérov zamilujete až po uši.
Zobraziť 36 z 39 produktov
Rešpektovanie udržateľnosti - v doslovnom aj prenesenom zmysle slova - je v štúdiu so sídlom v Aarhuse hlboko zakorenené. Od prvých krokov spoločnosti v roku 1954 bolo pre FRIIS & MOLTKE dôležité budovať značku na hodnotách rozvoja, dialógu a inovácií. V
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!