Tienidlá a príslušenstvo

Ak sa vám rozbilo tienidlo lampy alebo sa zlomila nožička stolnej lampy, máme náhradné diely, ktoré potrebujete. Hrať futbal v interiéri nie je vždy ten najrozumnejší nápad... Len sa zhlboka nadýchnite, pretože sme tu, aby sme vám pomohli s naším širokým výberom náhradných tienidiel a príslušenstva. Nezabudnite si urobiť presné merania, aby ste mohli dostať presne také tienidlo alebo náhradný diel, aký potrebujete. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás - sme tu, aby sme vám pomohli. V našej ponuke nájdete okrem iného tienidlá od Flos, Verpan a Le Klint, ako aj od dizajnérov, napríklad Arne Jacobsen, Philip Bro Ludvigsen, Louise Campbell, Kaare Klint, Vilhelm Wohlert a Anu Moser.

Užite si hľadanie svojho nového tienidla na lampu.
Cuff Stainless Steel - Piet Hein
RRP EUR 8,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 1117 produktov
Ak hľadáte ďalšie príslušenstvo pre svoju lampu, aby ste ešte viac zlepšili svoje osvetlenie, ste na správnom mieste. Na tejto stránke nájdete všetko vybavenie, ktoré potrebujete na vytvorenie väčšej hodnoty vášho osvetlenia. Ak potrebujete stmievač, ktor

Tienidlá

Vstúpte do našej rozmanitej kolekcie tienidiel od rôznych značiek a otvorte si svet individuálneho osvetlenia. Tienidlá slúžia nielen ako praktické kryty svetelných zdrojov, ale pôsobia aj ako dizajnové prvky, ktoré dokážu zmeniť náladu každej miestnosti. Vďaka našej širokej ponuke materiálov, štýlov a vzorov si môžete osvetlenie ľahko prispôsobiť na akúkoľvek príležitosť.

Tienidlá z ryžového papiera šíria teplé, rozptýlené osvetlenie, ktoré v miestnosti vytvára jemnú, žiarivú atmosféru. Tieto tienidlá dodávajú jemnú eleganciu a sú ideálne na relaxáciu a útulnosť. Na druhej strane látkové tienidlá dodávajú útulnú atmosféru vďaka svojej schopnosti jemne a príjemne filtrovať svetlo. Plastové tienidlá vytvárajú moderné, ostré osvetlenie, ktoré je vynikajúce pre pracovné priestory alebo miesta, ktoré vyžadujú sústredené svetlo.

Náš sortiment vám umožní vyjadriť vašu estetiku, či už máte radi minimalistický dizajn alebo farebné experimenty. Nechajte rozvinúť svoju kreativitu výberom z rôznych tvarov, veľkostí a materiálov, aby ste dosiahli požadovaný svetelný efekt a estetiku vo svojom domove.

Plisované tienidlá

Vstúpte do sveta rafinovanej estetiky s naším fascinujúcim sortimentom plisovaných tienidiel. Tieto tienidlá posunú vaše osvetlenie na vyššiu úroveň tým, že mu dodajú jemnú krásu a vzrušujúcu hru svetla a tieňa. Okrem praktickej funkcie plisované tienidlá premenia dizajn vášho interiéru na vizuálny zážitok.

Štruktúrovaný vzor plisovania vytvára jedinečnú vizuálnu hĺbku a zvláštnu kvalitu svetla, ktoré preniká cez tienidlo. Výsledkom je mäkké, rozptýlené osvetlenie, ktoré šíri teplú a príjemnú atmosféru v celej miestnosti. Či už je váš interiér moderný alebo klasický, plisované tienidlá dodajú nadčasovú eleganciu a jemný nádych luxusu.

Preskúmajte náš sortiment plisovaných tienidiel v rôznych odtieňoch, veľkostiach a materiáloch a inšpirujte sa pri vytváraní vlastného osobného vzhľadu. Výberom dokonalých plisovaných tienidiel pre svoje svietidlá môžete vytvoriť jedinečné osvetlenie, ktoré vyžaruje funkčnosť aj krásu. Dodajte svojim miestnostiam novú perspektívu s týmito úžasnými tienidlami, ktoré spájajú štýl s rafinovaným osvetlením.

Veseliaky a baldachýny

Ponorte sa do našej vzrušujúcej ponuky závesných svietidiel a baldachýnov, ktoré vám umožnia dodať vášmu osvetleniu individuálny a estetický rozmer. Svietidlo je viac než len praktický detail - je to príležitosť experimentovať s dizajnom a vytvoriť vizuálne vyjadrenie vo vašom domove.

Náš výber svietidiel siaha od moderných kovových vzorov až po prírodné drevo a jemne štruktúrované materiály. Kovové závesné svietidlo môže miestnosti dodať industriálny ráz, zatiaľ čo drevené závesné svietidlo vnesie do dizajnu vášho interiéru teplo a organickú krásu. Vyberte si farby a tvary, ktoré buď dopĺňajú, alebo kontrastujú s vaším existujúcim štýlom, a vytvorte osvetlenie, ktoré vyžaruje charakter.

Striešky nielenže poskytnú vašim svetlám štruktúrované miesto, ale môžu tiež elegantne zvýrazniť váš dekor. Vyberte si jednoduchý baldachýn pre minimalistický vzhľad alebo prepracovanú verziu, ktorá dodá dekoratívny nádych. S príveskami a baldachýnmi sa môžete hrať s výškou a usporiadaním, vytvoriť pútavé zoskupenie alebo zdôrazniť jednu lampu ako umelecký ústredný bod.

Preskúmajte náš sortiment závesných svietidiel a baldachýnov a dodajte svojim svietidlám jedinečnú identitu. Či už chcete pridať jemnú eleganciu alebo vytvoriť odvážny vizuálny prejav, závesné svietidlá a baldachýny sú ideálnym nástrojom na štýlové a individuálne tvarovanie osvetlenia.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!