Vitajte na stránke Lampemesteren.sk
Na stránke Lampemesteren.sk sme zhromaždili tie najexkluzívnejšie svietidlá od popredných dizajnérov a výrobcov z celého sveta.
Zákaznícky Servis
info@lampemesteren.sk+421 2/584 190 26
Podrobnosti o zákazníckom servise a otváracích hodinách:
Od pondelka do piatku: 08:30-16:00 HOD. Sobota - nedeľa: Zatvorené V súčasnosti môže zákaznícky servis vybavovať len otázky zaslané v angličtine.
Informácie o spoločnosti
Lampemesteren.sk Birkmosevej 18 DK-6950 Ringkøbing Dánsko
Banka:HypoVereinsbank Niebüll Číslo účtu: 15 14 56 80 IBAN č.: DE12200300000015145680 Kód Swift/BIC: HYVEDEMM300 Číslo DPH: DK24210081
Zoznámte sa s naším tímom
Tím Lampemesteren je vždy pripravený vám pomôcť.
Kvalita a dizajn
Ceníme si kvalitu a dizajn a náš zaujímavý sortiment výrobkov bol starostlivo vybraný. To znamená, že vždy nájdete svietidlo, ktoré vyhovuje vašim potrebám bez ohľadu na váš štýl - klasický, moderný alebo experimentálny. Nájdete tu lampy, ktoré sú nadčasové, ktoré vás provokujú, inšpirujú alebo dojímajú - lampy, ktoré vás môžu sprevádzať do konca života.
Skúsenosti
Veríme, že kúpa dizajnovej lampy by mala byť zážitkom, preto sme poskytli informácie o histórii našich lámp a ich dizajnéroch. Chceme, aby ste sa dozvedeli o lampe aj o jej histórii, aby ste si kúpili jedinečný predmet, a nie len zdroj svetla. Nájdete tu aj podrobné opisy a technické informácie o všetkých našich lampách, ako aj množstvo informácií o rôznych dizajnéroch a výrobcoch.
Zoznámte sa s nami na sociálnych sieťach
Priebežne vás informujeme o najnovších trendoch a novinkách v oblasti osvetlenia. Sledujte nás na sociálnych sieťach, kde máte tiež možnosť zapojiť sa do súťaží a sledovať výhodné ponuky a akcie. Nechajte sa inšpirovať atmosférickými obrázkami s osvetlením pre celú domácnosť.
Viac informácií nájdete tu
Tradícia a zručnosť
Naša materská spoločnosť Wiese A/S bola založená v roku 1927 v Ringkøbingu v Dánsku, kde máme dodnes sídlo a výstavnú sieň. Vďaka týmto dlhoročným skúsenostiam si môžete byť istí, že za každým predajom stojí odborník na osvetlenie.
Nové prírastky
Sme hrdí na to, že našim zákazníkom ponúkame najnovšie produkty dostupné na celom svete, ako aj novinky a inšpirácie zo sveta dizajnérskeho osvetlenia. Neustále aktualizujeme oblasť Novinky na našej webovej stránke, aby ste aj vy mohli byť v obraze.
Nakupujte kedykoľvek chcete - lacno
V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku dizajnových svietidiel za skvelé ceny - internetový obchod, ktorý si môžete slobodne prezrieť z pohodlia domova a v ktorom si môžete objednať svietidlo, ktoré vám doručíme až pred dvere.
Trustpilot
Pozrite si množstvo pozitívnych skúseností a recenzií našich zákazníkov na Trustpilot.
Na mnohých miestach na svete


VIAC AKO 16 000 PRODUKTOV

26 KRAJÍN VRÁTANE. .COM SITE

VIAC AKO 70 ZAMESTNANCOV

VIAC AKO 100 ŠPIČKOVÝCH ZNAČIEK
Spoločnosť Lampemesteren sa neustále vyvíja a snaží sa byť lídrom na trhu s dizajnovými svietidlami. 
Základné hodnoty spoločnosti Lampemesteren.sk
  • Sme profesionáli a dbáme na kvalitu a dobré služby
  • Sme orientovaní na zákazníka a výsledky
  • Sme nápomocní
  • Pre našich zákazníkov robíme všetko navyše
  • Sme angažovaní a motivovaní
Kontaktujte nás
Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa svietidiel, svetelných zdrojov, osvetlenia všeobecne alebo čohokoľvek iného, kontaktujte nás. Sme tu pre našich zákazníkov pred nákupom, počas neho aj po ňom. V súčasnosti môže zákaznícky servis vybavovať len otázky zaslané v angličtine. Telefonicky: +421 2/584 190 26 Poštou: info@lampemesteren.sk
Lampemesteren.sk sa stará o životné prostredie! Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme znovu použili kartón a vyhli sa plastovým obalovým materiálom, kdekoľvek je to možné. Všetok kartón, ktorý náš sklad dostane, je rozdrvený a použitý ako ochranná výplň v balíkoch, ktoré odosielame, čo našim zákazníkom uľahčuje ekologickú likvidáciu obalov.