DybergLarsen Lampy

Od začiatku roka 2011 sa na návrhu a výrobe veľkou mierou podieľal aj samotný majiteľ Thomas Dyberg Larsen. Najmä v najnovšej kolekcii DL zanechal svoju stopu, v ktorej jasne vyznievajú hodnoty spoločnosti DybergLarsen. Rôzne a jedinečné lampy sú navrhnuté so škandinávskym výrazom a s cieľom vytvoriť aha-zážitok vo funkcii lampy, materiáli, vzhľade, výrobných postupoch alebo podobne.

Spomedzi mnohých obľúbených svietidiel DybergLarsen treba venovať pozornosť najmä svietidlám PineApple a Illumen. Tie vznikli v spolupráci s dizajnérom Frankom Kertilom, ktorého DNA dizajnu bez problémov zapadá do kolekcie DybergLarsen - je jednoduchá, zrozumiteľná a krásna, s "hranou", ktorá ju robí inou.

Príbeh spoločnosti DybergLarsen sa začal lampou Magazin, ktorá bola prvýkrát odhalená na výstave Formland na jeseň 2011 - o dva mesiace neskôr spoločnosť vydala svoju kolekciu PineApple, ktorá sa vyznačuje bielymi PP tienidlami. Tím DybergLarsen nazýva lampu Magazin "materskou lampou", pretože práve táto lampa bola dôvodom, prečo sa všetko začalo skutočne rozbiehať. Odvtedy bola lampa vydaná v rôznych tvaroch a farbách.

S rozvojom trhu s online nakupovaním a exportom spoločnosť DybergLarsen navrhla a vyvinula novú kolekciu svietidiel, ktorá dostala názov ILLUMIN. Ak sa pozorne pozriete na logo, uvidíte, že sa číta aj ako "11 min" - čo je približne čas potrebný na zostavenie výrobku.
Zobraziť 36 z 314 produktov
V roku 2015 bola verejnosti predstavená ďalšia kolekcia - kovová séria s názvom Crayon. Bola inšpirovaná vrchnou časťou slávnych farebných ceruziek, s ktorými sme vyrastali. Kolekcia obsahuje lampy v štyroch rôznych veľkostiach a dvoch rôznych farbách. Ka
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!