KAISER idell Lampy

Prvú lampu KAISER Idell, stolnú lampu KAISER Idell 6631, uviedol nemecký výrobca Gebr. Kaiser & Co. Lampa, ktorú navrhol Christian Dell, odvtedy slúži ako ušľachtilý systém technickej precíznosti a znamenitého výberu materiálov. Kolekcia KAISER Idell zažila opätovnú popularitu v súvislosti so škandinávskym štýlom, vďaka ktorému je moderné ozdobiť svoj domov významnou dizajnovou klasikou s históriou. Stačí sa pozrieť na Stolná lampa KAISER Idell 6631T Luxus: špeciálnu edíciu, ktorá bola uvedená na trh v roku 2019 v súvislosti so 100. výročím hnutia Bauhaus. Nová verzia nadčasovej stolovej lampy v matnej čiernej farbe a s mosadznými detailmi mimoriadne dobre dopĺňa severský štýl dizajnu, ktorý naďalej dominuje v celosvetovom meradle.
Zobraziť 36 z 39 produktov
Lampu navrhol nemecký strieborník Christian Dell . Vychádzal z inovatívneho a revolučného vynálezu - guľového kĺbu! Koncept bol rýchlo patentovaný, takže technika bola k dispozícii len spoločnosti Gebr. Kaiser & Co.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!