Space Copenhagen

Meno: Signe Bindslev Henriksen
Vzdelanie: Dánska kráľovská akadémia architektúry

Meno: Peter Bundgaard Rützou
Vzdelanie: Kráľovská dánska akadémia architektúry

Space Copenhagen je pomerne mladá značka, ktorú v roku 2005 založili Signe Bindslev Henriksen a Peter Bundgaard Rützou. Obaja dizajnéri získali vzdelanie na Kráľovskej dánskej akadémii architektúry. Sú známi (aj neslávne známi) tým, že sa zahrávajú so status quo a vytvárajú výrobky rôznych rozmerov s úprimnou a osobnou víziou svojich návrhov.
Space Copenhagen si vyskúšala širokú škálu produktov vrátane interiérového dizajnu, nábytku, rafinovaných praktických výrobkov a umeleckých inštalácií a dvojica pôsobila aj ako umeleckí riaditelia. Tieto širokospektrálne úlohy jasne ukazujú hĺbku zručností dua a ilustrujú ich schopnosť povzniesť sa pri riešení rôznych úloh, pričom všetky riešia s rovnakou vášňou a nenásytnou chuťou.
V neuveriteľnom portfóliu spoluprác spoločnosti Space Copenhagen stojí &Tradition za zmienku. Výsledkom spolupráce je krásna nová klasika Como SC53 Portable a na ceste je ikonická Kopenhagen Závesná lampa SC6 - a nezabudnime spomenúť kolekciu Collect SC bytových doplnkov, do ktorej prichádzajú kvetináče, karafy, vázy a poháre Space Copenhagen.
Okrem &Tradition spolupracovala spoločnosť Space Copenhagen so spoločnosťou GUBI na vytvorení Howard a najnovšia spolupráca bola so spoločnosťou Mater, ktorej výsledkom boli nádherné barové stoličky Mater Stool.
Zobraziť 36 z 73 produktov
Spoločnosť Space Copenhagen nazýva svoj prístup k svetu interiérového dizajnu, umeleckých inštalácií, nábytku a osvetlenia "poetickým modernizmom". Obaja zakladatelia vytvárajú dynamické dizajny, ktoré sú v rovnováhe medzi modernými a klasickými tvarmi a
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!