Lampemesteren - stretnite sa s nami na sociálnych sieťach a získajte inšpiráciu, zúčastnite sa súťaží a získajte výhodné ponuky

V Lampemesteren milujeme dizajnové lampy! Ak vás zaujíma interiérový dizajn, lampy zo všetkých kútov sveta a skvelé príbehy, sledujte nás na sociálnych sieťach a prihláste sa na odber nášho newslettera.

An extensive lamp universe

Milujeme inšpirovať ostatných inšpiráciou, ktorú získavame od vás - našich klientov. Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť, a nižšie si môžete prečítať viac o našej prítomnosti v sociálnych médiách.
<! billed >


FACEBOOK


Na Facebooku nájdete darčeky pre tie najúžasnejšie produkty, nehovoriac o skvelých ponukách a množstve inšpirácie. Pravidelne uverejňujeme príspevky, aby ste mali vždy prehľad o najnovších produktoch, ktoré máme na sklade.
Či už uverejňujeme súťaž alebo atmosférickú fotografiu, sme radi, keď komentujete, a niekedy nás inšpirujú veci, ktoré zdieľate. Koniec koncov, ste našimi odborníkmi.

Vedeli ste, že s nami môžete chatovať prostredníctvom našej stránky na Facebooku?
Túto funkciu môžete využiť na základné služby zákazníkom, ako je záruka zhody ceny, aktualizácie vašej objednávky a ďalšie rýchle a jednoduché otázky.
<! Instagram >INSTAGRAM


Ak ste ešte nevideli, čo robíme na Instagrame, teraz máte príležitosť! Nájdete tu tie najkrajšie fotografie, ktoré často posielajú naši klienti. Zverejňujeme aj príbehy z našich ciest k rôznym dodávateľom, takže sa pripojte k Lampemesteren v zákulisí a nahliadnite do produktov, ktoré prídu v budúcej sezóne.

Ako sme už povedali, milujeme fotografie vašich nádherných dizajnérskych lámp, takže sa s nami o ne pokojne podeľte!
Je to jednoduché - stačí na fotografii označiť @lampemesteren alebo použiť hashtagy #lminspiration alebo #lampemesteren.

Môžete tiež použiť hashtag #ánolampemesteren
Použitím tejto značky nám udeľujete súhlas na použitie vašej fotografie v našom marketingu a v našom online obchode. Viac informácií o podmienkach si môžete prečítať tu

IAk nám dáte súhlas na použitie vašej fotografie, môžeme ju použiť v časopise, bulletine alebo na Instagrame a je možné, že ju použijeme aj v našom online obchode.
Tu si môžete pozrieť, ako sme použili fotografie našich ďalších zákazníkov.

Sledujte nás na Instagrame

<! Pinterest + Youtube >

PINTEREST


Množstvo inšpirácie nájdete aj na našej stránke Pinterest, ktorá je plná nádherných náladových záberov od rôznych dodávateľov.

Pripnite, lajkujte a staňte sa súčasťou nášho vesmíru.

Nájdete nás tu.


YOUTUBE


Na našom kanáli YouTube nájdete návody, inšpiratívne videá od našich dodávateľov a tipy a triky. Zoznámte sa s výrobkami zblízka, históriou dizajnu a mnohým ďalším na našom kanáli.
Kanál Lampemesteren na YouTube nájdete tu
SCAM - tienistá stránka


V poslednom čase sme na Instagrame a Facebooku zaznamenali nárast počtu spamových účtov, ktoré sa vydávajú za nás. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ich čo najrýchlejšie zrušili.

Ak sa stanete terčom podvodníka, PAMÄTAJTE:
  • Na našich kanáloch sociálnych médií nikdy nežiadame o osobné údaje.
  • Ak vyhráte súťaž, bude to oznámené v pôvodnom príspevku a my počkáme, kým nás kontaktujete e-mailom.
  • Vašu adresu a telefónne číslo na účely doručenia si nevyžiadame, kým nás neoslovíte e-mailom.
Ak máte podozrenie, že by mohlo ísť o podvod, neváhajte nás kontaktovať!

Rozsiahly svetelný vesmír

Lampemesteren je domovom rozsiahleho vesmíru svietidiel. Pri každom nákupe sa vám snažíme vrátiť a využívame všetky naše kanály sociálnych médií, aby sme vám pomohli vytvoriť čo najlepší zážitok.

Ak nám niečo chýba, pošlite nám e-mail. Naše informácie, inšpirácie a nádherné výrobky sú tu preto, aby vás potešili, preto nám dajte vedieť, ako sa môžeme zlepšiť.

Tešíme sa, že vás môžeme privítať v našom lampovom vesmíre.


Nájdete nás tu: