Buster+Punch Lampy

Spoločnosť Buster+Punch začala ako motocyklová dielňa vo východnom Londýne. Massimo Buster, ktorý za ňou stojí, pracoval ako architekt, ale po nociach staval motocykle na zákazku - každú súčiastku vyrábal od základu. Vďaka tomu získal technické skúsenosti a zmysel pre detail, ktoré rýchlo vyhľadávali klienti pre jeho architektonické práce, a tak založil spoločnosť Buster+Punch.

Britskú spoločnosť možno charakterizovať jej industriálnym vzhľadom. Používajú kovy, kožu a sklo - a z každej skrutky, kĺbu a matice robia dizajnový detail. Nižšie nájdete ich svietidlá!
Zobraziť 36 z 110 produktov

Zažite exkluzívnu eleganciu so svetlami Buster+Punch

Vitajte v našom exkluzívnom sortimente výrobkov Buster+Punch - vo svete luxusu, inovácií a nadčasového dizajnu. Buster+Punch je ikona britského dizajnu, známa tvorbou jedinečných a pútavých interiérových kúskov, ktoré premenia váš domov na skutočnú oázu štýlu a sofistikovanosti.

Osvetlenie Buster+PunchPreskúmajte našu širokú ponuku svietidiel Buster+Punch vrátane veľkolepých závesných svietidiel, nástenných svietidiel a stolových lámp. Tieto svietidlá sú vytvorené s dôkladným dôrazom na detail a kombinujú materiály ako oceľ, mosadz a koža, aby vašim priestorom dodali jedinečnú a sugestívnu atmosféru.

Remeselné spracovanie a kvalitaV spoločnosti Buster+Punch si cenia kvalitu a remeselné spracovanie. Každý jednotlivý predmet je starostlivo vyrobený s dôrazom na detail a s použitím najkvalitnejších materiálov. Keď si vyberiete Buster+Punch, vyberiete si nadčasovú eleganciu a trvanlivosť.

Doprajte svojmu domovu premenu s Buster+Punch. Či už chcete svojmu domovu dodať nádych luxusu, alebo hľadáte dokonalý darček pre blízkeho, výrobky Buster+Punch sú tou najlepšou voľbou. Objednajte si exkluzívnu lampu ešte dnes a nechajte sa očariť jej jedinečnou krásou a inováciami!
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!