Monkey, Mouse & Bird

Opica, myš a vták. Spoločnosť Seletti je známa svojím nepredvídateľným, drzým dizajnom a schopnosťou vytvárať neočakávané situácie prostredníctvom humoru, čím dodáva každému domovu osobitosť a charakter. V obrovskom portfóliu tejto talianskej značky nájdete všetko od fotorealistických váz so srdiečkami, stolových lámp v tvare sardiniek až po pozlátených astronautov.

Opica, myš a vták je kolekcia zvieracích priateľov s elektrickými žiarovkami, ktorú pôvodne navrhol Mercantonio. Malé jednofarebné zvieratká stoja pri vás so svetielkami v rukách a zobákoch, aby vám pomohli rozžiariť deň a zároveň rozjasnili váš domov autentickým Selettiho humorom.
Zobraziť 36 z 40 produktov

Najobľúbenejším z týchto troch zvierat je opica. Vďaka svojej realistickej veľkosti visí zo stropu, na stene alebo stojí na stole a drží žiarovku s priateľským výrazom v tvári. Roztomilá opička sa dodáva v rôznych modeloch, ktoré pripomínajú detské, zved
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!