Seletti Lampy

Vďaka neobvyklým spojeniam, odkazom na umenie a neustálemu zameraniu na vývoj je Seletti značkou, ktorá vyčnieva z davu. V súčasnosti patrí Seletti Stefanovi Selettimu, ktorý spolupracuje s dizajnérmi ako Studio Jobs, Snarkitecture a Note Design Studio, aby vytvoril osobité a zábavné návrhy v podobe nábytku, osvetlenia a interiérového dizajnu.

Talianska spoločnosť spája pop-art s hravým dizajnom inšpirovaným predmetmi každodennej potreby - vždy však s nečakaným zvratom. Bez ohľadu na to, či sa pozriete na lampy Seletti alebo príbory Seletti - nože, vidličky a lyžice s kľúčmi na vrchu, vyvinuté v spolupráci s módnou značkou Diesel, je to jasne vidieť.

Grace Stolová Lampa - Seletti
RRP EUR 291,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 157 produktov
Spoločnosť Seletti bola založená v roku 1964, keď Romano Seletti dovážal plechové hrnčeky, plastové obrusy, slamené rohože atď. z Ďalekého východu a predával tieto výrobky na miestnych trhoch v Taliansku. Stefano Seletti začal pracovať pre svojho otca, ke
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!