Swedish Ninja Lampy

Swedish Ninja nie je len značka, je to príbeh tvorivosti, formy a farieb, ktorý sa nádherne prelína každým ich výrobkom. Spoločnosť Swedish Ninja, ktorú poháňa vášeň pre škandinávsky dizajn a vedú talentovaní dizajnéri, dokáže jedinečným spôsobom spojiť tradíciu s inováciou. V spoločnosti Swedish Ninja je tvorivosť základom všetkého, čo robia. Ich výrobky spájajú funkčnosť s estetikou a dokážu myslieť netradične, čoho výsledkom je jedinečný dizajn, ktorý vyniká. Ich zameranie na farby a tvary je viditeľné v každom návrhu, ktorý sa hrá s kontrastmi a nuansami, aby vytvoril vizuálny pôžitok.

Pozrite si aj nádherné bytové doplnky od Swedish Ninja tu
Zobraziť 36 z 205 produktov

Little Darling - Oslava rozmanitosti

Magnus, kde ona je nízka a on vysoký. Tento výrobok symbolizuje nielen lásku medzi nimi, ale aj schopnosť švédskych nindžov nájsť inšpiráciu zblízka a osobne.

Okrem Little Darling ponúka Swedish Ninja aj široký výber výrobkov od Big Darling až po prívesok Pluto alebo nástenné svietidlo Candy, ktoré sa vyznačujú jedinečnými tvarmi, funkciami a v neposlednom rade farbami. Každý výrobok je starostlivo navrhnutý v kombinácii funkčnosti a krásy, ktorá odráža to najlepšie zo škandinávskeho dizajnu.

Miestne remeselné spracovanie v Smålande vo Švédsku

Swedish Ninja si cení miestne remeselné spracovanie a hrdo vyrába svoje svietidlá v historickom nábytkárskom regióne Småland vo Švédsku. Tento región, známy svojou dlhoročnou tradíciou výroby nábytku a remeselného spracovania, dáva spoločnosti jedinečnú výhodu z hľadiska kvality a remeselného spracovania.

Spoločnosť úzko spolupracuje s malými rodinnými dodávateľmi v tejto oblasti, ktorých si cení pre ich hlboké remeselné znalosti a snahu o zachovanie tradičných výrobných postupov. Tento prístup nielenže zaručuje, že každá lampa spĺňa ich prísne normy kvality, ale slúži aj na podporu a posilnenie miestnej komunity.

Oddanosť spoločnosti Swedish Ninja miestnej výrobe a spolupráci s miestnymi remeselníkmi ďaleko presahuje rámec jednoduchého vytvárania krásnych výrobkov. Pre spoločnosť je to spôsob, ako si vážiť jedinečné remeselné tradície Smalandu a prispievať k jeho hospodárskemu rastu. Tento záväzok voči miestnej remeselnej výrobe je ústrednou súčasťou identity spoločnosti a jasne sa odráža v jej vášni pre vytváranie nadčasových a funkčných svietidiel, ktoré zachytávajú podstatu švédskeho dizajnu a remeselnej zručnosti.

U nás nájdete aj stenové svietidlá, stropné svietidlá a stolové lampy od spoločnosti Swedish Ninja.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!