Priemyselné svietidlá

Priemyselné svietidlá a svetelné riešenia si skutočne našli cestu do interiérového dizajnu, najmä ako doplnok škandinávskeho interiéru. Tento štýl dodáva miestnosti dušu a osobitosť, pričom celkovému výrazu dodáva kreatívny nádych.

Industriálny štýl sa často spája s veľkými otvorenými skladmi a továrňami, ale nemusí to tak byť. Vďaka viditeľným skrutkám, spojom a mriežkam, mechanickým spojom a výberu materiálu existuje v súčasnosti mnoho bytových doplnkov, ktoré môžu do vášho domova vniesť industriálny nádych - najmä priemyselné lampy a riešenia osvetlenia. Nájdite si svojho favorita v našej ponuke priemyselných svietidiel.
Toio LED Stojaca Lampa Black - Flos
RRP EUR 1 250,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 403 produktov
Veľká časť inšpirácie pre priemyselný dizajn pochádza z priemyselných budov - skladov, tovární a dielní. Priemyselný dizajn sa často spája s veľkými priestormi, ktoré poznáme z tovární, ale nemusí to tak byť. Industriálny vzhľad možno obnoviť pomocou náby
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!