PineApple

Svietidlo Dyberg Larsen PineApple pôvodne navrhol Frank Kerdil ako jedno závesné svietidlo, ale v súčasnosti je tento dizajn dostupný v mnohých veľkostiach, materiáloch a typoch. Rozsiahla kolekcia zahŕňa stolnú lampu, stojaciu lampu a klasickú závesnú lampu a všetky modely sa dodávajú z rôznych materiálov. Či už chcete klasiku v bielej farbe, anonymnejšiu čiernu, alebo nebodaj medenú, nájdete ju práve tu!

Pozvite dovnútra rozkošnú lampu PineApple a obdivujte jej dizajn, ktorý vyzerá ako ananás, borovica, lotosový kvet a borovicová šiška, podľa toho, koho sa opýtate. Kúpte si lampu PineApple ešte dnes!
PineApple je dánska dizajnová tradícia v najlepšej podobe. Celá kolekcia je postavená na takmer neviditeľnom ráme z lešteného akrylu, ktorý je zdobený štvorcovými listami z rôznych materiálov. Vzrušujúci tvar kužeľa pripomína ananásy a lotosové kvety, zat
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!