LED Bodové Svetlá

Reflektory sú krásnym a praktickým riešením osvetlenia pre rôzne oblasti v domácnosti. Možno ich namontovať na rôzne povrchy - steny, stropy, dokonca aj podlahy. Existujú dva hlavné typy bodových svietidiel - povrchové a zapustené. Ako naznačujú ich názvy, povrchové reflektory sa inštalujú na povrch, zatiaľ čo zapustené reflektory sa inštalujú do povrchu. Povrchové spoty poskytujú osvetlenie a zároveň fungujú ako vizuálne objekty. Zapustené spoty sú diskrétnejšie, osvetľujú priestor alebo predmet bez toho, aby na seba upozorňovali. Svetelné zdroje LED spotrebúvajú veľmi málo energie a následne produkujú veľmi málo tepla.  To z nich robí ideálnu voľbu najmä pre zapustené spoty, pretože sa spravidla inštalujú v uzavretých priestoroch a často sa nechávajú zapnuté dlhší čas.

Zobraziť 36 z 343 produktov
LED reflektory poskytujú teplé, jasné a energeticky úsporné svetlo, ktoré neuberá na výkone. To z nich robí atraktívne riešenie pre domácnosti aj podniky, pretože sa ľahko montujú, poskytujú dobré svetlo a sú šetrné k životnému prostrediu. Nové a moderné
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!