OYOY Living Design Bytové Doplnky

OY je napísané na chvostovom čísle všetkých dánskych civilných lietadiel, aby ľudia v zahraničí vždy vedeli, že patria Dánsku. Je to tak už od roku 1929 a veľkým písmenom OY, ktorým sa začínajú dánske registračné kódy, sa inšpirovala spoločnosť OYOY Living Design pri tvorbe svojho zábavného názvu.

"Sme viac než len dizajnová značka," začína sa príbeh histórie značky pri návšteve webovej stránky OYOY - a my súhlasíme. S dizajnérkou Lotte Fynboe ako zakladateľkou a kreatívnou kormidelníčkou stojacou za dizajnérskym kormidlom spoločnosti stoja za množstvom lahodných výrobkov bytových doplnkov, a ak sa začítate do ich neustále sa rozrastajúceho portfólia, zistíte, že sú skutočne viac ako len dizajnérska značka.
Toppu Mini Bowl White/Black - OYOY Living Design
RRP EUR 55,00
Opäť na sklade na: 23-08-2024
Zobraziť 36 z 126 produktov

Vyvolávanie spomienok na detstvo a vytváranie nových


Lotte Fynboe sa zameriava najmä na vytváranie dizajnov, ktoré vyvolávajú spomienky na detstvo. Vytvára tvary a postavy, ktoré existujú ako nadčasové objekty medzi spomienkami, prítomnosťou a tým, čo príde, pričom používa hravú, teplú a príjemnú líniu. Výrobky Oyoy sú očarujúcim spôsobom, ako vyplniť kolízie v aréne života, kde vznikajú spomienky.

Nová dánska značka sa rýchlo presadila v náročnom a konkurenčnom dizajnérskom priemysle a dnes nesie veľké portfólio jedinečných bytových doplnkov a svietidiel.

Séria Tippu


Séria Tippu je jednou z najznámejších a najrozpoznateľnejších sérií značky Oyoy s ostrými škandinávskymi líniami a rozmarným a veselým dizajnom, ktorý je krásnym doplnkom každého interiéru. Celá séria je vyrobená ručne a má rovnaké pruhy, ktoré dodávajú dizajnu ostrie aj charakter. Toppu je k dispozícii ako lampa, miska, podnos a hrniec.

Pozrite si aj krásne lampy od OYOY Living Design tu
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!