Artemide Lampy

Spoločnosť ARTEMIDE GROUP založili Ernesto Gismondi a Sergio Mazza v roku 1959 a v súčasnosti dodáva vysokokvalitné osvetlenie do krajín po celom svete. Svietidlá sa vyrábajú v Taliansku, Francúzsku, Nemecku, Spojených štátoch, Maďarsku a Českej republike. Cieľom spoločnosti je poskytovať osvetlenie každému, kto ho potrebuje, a preto Artemide často iniciuje akvizície, aby tak posilnila svoju pozíciu jednej z vedúcich spoločností v oblasti komplexných riešení. Už viac ako 40 rokov sa spoločnosti Artemide darí zostať dodávateľom osvetlenia, ktoré pôsobí ako spoločník a utešiteľ, a to tak vo fyzickom, ako aj v duševnom zmysle. Bolo to možné vďaka neustálym inovačným postupom spoločnosti a všeobecnej snahe optimalizovať svoje výrobky.
Yanzi S Závěsná Lampa - Artemide
RRP EUR 1 528,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 394 produktov
Skutočná podstata dobrého dizajnu interiérového osvetlenia preniká do portfólia skvelých dizajnov Artemide, ktoré slúžia svojmu účelu.
Tizio, Tolomeo, Aggregato a Callimaco sú niektoré z mnohých svietidiel, ktoré priniesli revolúciu v osvetlení a spojili
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!