Svietidlá do obývačky

Do obývacej izby možno umiestniť rôzne typy svietidiel - od lampičiek na čítanie cez náladové osvetlenie, stropné lampy až po stojacie lampy.

Pri výbere svietidiel do obývačky budete často musieť splniť niekoľko konkrétnych potrieb. Pravdepodobne budete potrebovať tri až štyri lampy okolo pohovky/sedacej časti, niekoľko nástenných lámp, lampu na čítanie atď. Hľadajte lampy, ktoré svietia smerom nadol aj nahor. Lampy, ktoré svietia smerom nadol, vytvárajú intímny pocit, zatiaľ čo lampy, ktoré svietia smerom nahor, miestnosť opticky zväčšujú.

Ak plánujete zavesiť závesnú lampu nad konferenčný stolík, nezabudnite zachovať voľný výhľad, aby ste videli na televízor aj na osobu sediacu oproti vám. Požiadajte niekoho, aby lampu podržal, a skúste si sadnúť na pohovku a potom sa postaviť, aby ste sa uistili, že máte priestor na pohyb bez toho, aby ste hlavou narazili do lampy.

Tu nájdete množstvo lámp, ktoré budú v obývačke vyzerať skvele.

Všetky naše lampy sú dodávané so žiarovkami.
Mib 6 Stojaca Lampa Black - DFTP
RRP EUR 200,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 11414 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!