Ambit

Kolekcia Ambit od dánskeho štúdia Muuto pozostáva z lámp, v ktorých sa bez problémov spája klasika s modernou. Jednoduchý výraz je zároveň tradičný a vyznačuje sa moderným, minimalistickým prístupom k dizajnu ako celku.

Kolekcia ponúka všetko od jednotlivých závesných svietidiel v krásnych, zaprášených farbách až po Ambit Rail, ktoré pozostávajú z troch menších závesných svietidiel upevnených na koľajnici. Kombináciou rôznych prvkov vzniká jednoduché a estetické svietidlo, ktoré dokonale osvetľuje dlhšie stoly. K dispozícii sú v čiernej, bielej a sivej farbe.

Všetky lampy z kolekcie Ambit sú vyrobené z hliníka a následne ručne maľované v tlmených farbách. Jednotlivé závesné lampy sú k dispozícii v dvoch rôznych veľkostiach s obvodom 25 cm a 40 cm. Inými slovami, v kolekcii Muuto Ambit nájdete závesné svietidlo, ktoré vyhovie každej potrebe. Závesné svietidlá zaveste nad kuchynský stôl a nad jedálenský stôl pripevnite Ambit Rail.
Zobraziť 33 z 33 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!