Belid Lampy

Najlepší švédsky dizajn! Spoločnosť Belid navrhuje a vyrába vysokokvalitné svietidlá vo švédskom pobrežnom meste Varberg od roku 1969. Spoločnosť je veľmi hrdá na udržiavanie miestnych tradícií, ako aj na rešpektovanie prírody okolo seba. Najznámejšou kolekciou spoločnosti Belid je inovatívny program Diablo. Vďaka svojmu jedinečnému tvaru sa postará o zaujímavý akcent v interiéri, a to bez toho, aby sa obetoval klasický ráz. Diablo sa hodí do všetkých domovov - nehovoriac o všetkých miestnostiach v nich. Kolekcia Diablo pozostáva zo stolových, stropných a stojacích svietidiel, pričom všetky sú navrhnuté s ohľadom na kvalitu svetla a dizajn. Vyberte si jednoduchú lampu Diablo a nechajte ju zaujať ako samostatné svietidlo, alebo ju skombinujte s ostatným nábytkom, aby ste maximalizovali potenciál svojho interiéru.

Kolekciu Diablo od spoločnosti Belid nájdete tu.
Gloria Smokey Glass Ø320 - Belid
RRP EUR 258,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 385 produktov
Čierna, sivá, biela alebo dokonca medená - možností je veľa a všetky lampy Belid spĺňajú rovnaký štandard rešpektujúci udržateľnosť a dizajn. Lampa Belid je lampa na celý život.

Spoločnosť Belid spolupracuje s celým radom švédskych dizajnérov, ktorí po
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!