Piffany Copenhagen Lampy

Piffany Copenhagen je dánska dizajnérska spoločnosť, ktorej cieľom je pomáhať svojim zákazníkom objavovať zábavné a jedinečné výrobky. Spoločnosť sa špecializuje na veci, ktoré inde neuvidíte, ako aj na výrobky s jedinečnými vlastnosťami alebo funkciami.

Poslaním spoločnosti Piffany Copenhagen je vniesť do ľudských domovov nádych osobnosti, čo je zrejmé z ponuky výrobkov. Spoločnosť počas svojej existencie experimentovala s materiálmi a tvarmi, čo jej pomáha vyniknúť.

Pán Wattson je najnovším prírastkom do bláznivého sveta Piffany Copenhagen. Tento zaujímavý chlapík sa hodí všade tam, kde podľa vás potrebuje jedinečný akcent. Pán Wattson je k dispozícii v siedmich rôznych farbách.

Prezrite si naše produkty Piffany Copenhagen nižšie.
Zobraziť 31 z 31 produktov
Jedinečné výrobky s nádychom sú tým, čím Piffany Copenhagen vyniká.

Spoločnosť Piffany Copenhagen zhromažďuje všetky najlepšie a najunikátnejšie návrhy od veľkej skupiny dizajnérov, aby ich mohla sprístupniť zákazníkom v celej Škandinávii.

Pán Watts
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!