Preprava a doručenie

Dodacie lehoty

Upozorňujeme, že dodacie lehoty sú orientačné a vychádzajú z odhadovaných dodacích lehôt, ktoré sme dostali od príslušných dodávateľov. Občas sa stáva, že jednotlivé výrobky sú dočasne na objednávku, čo môže spôsobiť oneskorenie; to sa týka najmä náhradných dielov a dodávateľov so sídlom v zahraničí. Vždy môžete použiť jedinečný odkaz, ktorý ste dostali po odoslaní objednávky, aby ste mali aktuálne informácie o jej stave.

Preprava a doručenie

Doručujeme po celom svete a ak nie je požadované inak, zasielame prostredníctvom DPD, GLS, UPS a DSV. Pri objednávkach v hodnote 99 EUR a viac ponúkame dopravu v rámci EÚ zdarma. Pri objednávkach nižších ako 99 EUR v rámci EÚ je poštovné 12 EUR. Všetky ostatné poplatky za dopravu sa vypočítavajú podľa adresy doručenia. Dodacia lehota závisí aj od dodacej adresy, ako aj od toho, či je výrobok v požadovanej farbe/variante na sklade. Špeciálne objednávky môžu predĺžiť čas dodania - informácie o predpokladanom čase výroby nájdete v popise jednotlivých výrobkov.

Nezodpovedáme za oneskorenia spôsobené prepravnými spoločnosťami.

Všetok náš tovar zasielame prostredníctvom balíkovej pošty. Vďaka tomu je možné sledovať zásielky v prípade vzniku problémov alebo oneskorenia.

V prípade zásielok mimo EÚ si prosím uvedomte, že vaša objednávka sa môže oneskoriť pri colnom konaní a že nenesieme zodpovednosť za oneskorenia súvisiace s colným konaním. Za prípadné colné poplatky alebo dovozné poplatky ste zodpovední vy.

Kontrola dodávky

Obsah balíka skontrolujte hneď po jeho doručení. Uistite sa, že ste dostali správny výrobok, že nie je poškodený a že v zásielke nič nechýba. Ak tak neurobíte v primeranej lehote (dva dni) po doručení, Lampemesteren.sk nenesie zodpovednosť za prípadné škody. Ak je balík a/alebo jeho obsah v čase doručenia poškodený, mali by ste otvoriť reklamáciu prostredníctvom jedinečného odkazu, ktorý ste dostali po odoslaní objednávky - stačí kliknúť na "Reklamovať" v dolnej časti stránky so stavom a postupovať podľa pokynov. Budete potrebovať fotografie vonkajšieho aj vnútorného obalu - vrátane prepravného štítku - ako aj samotného poškodenia.

Lampemesteren.sk nezodpovedá za výrobky poškodené počas prepravy. Vašu objednávku vždy balíme veľmi starostlivo, aby sme minimalizovali prípadné poškodenie pri preprave.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov kontaktujte zákaznícky servis. Môžete nás kontaktovať prostredníctvom pošty (info@lampemesteren.sk), živého chatu alebo telefonicky. V súčasnosti môže zákaznícky servis vybavovať len otázky zaslané v angličtine.