Please Wait to be Seated Bytové Doplnky

Please Wait to be Seated je inovatívna dizajnová značka, ktorá sa preslávila vytváraním jedinečných bytových doplnkov, ktoré zaujmú nielen svojou estetikou, ale aj praktickosťou. Z výrobkov značky vyžaruje osobitný dôraz na detail, remeselné spracovanie a snaha vytvárať nábytok a doplnky, ktoré sú estetické aj funkčné. Zrkadlá Nouveau Pin a MIMESIS patria medzi najvýraznejšie príklady výnimočného prístupu k dizajnu značky Please Wait to be Seated. Tieto dva výrobky sú nielen jednotlivo pôsobivé, ale predstavujú aj celkovú víziu spoločnosti vytvárať špičkové a nezabudnuteľné bytové doplnky.

Všetky svietidlá od spoločnosti Please Wait to be Seated nájdete tu
Zobraziť 23 z 23 produktov

Nouveau Pin - moderná elegancia pre každú miestnosť


Nouveau Pin je viac ako len obyčajná nástenka; je to jedinečný, estetický a funkčný nástroj na organizovanie, ktorý sa dá dokonale prispôsobiť vašim potrebám a želaniam. Vďaka jej všestrannosti môžete ľahko rozdeliť svoj každodenný život do rôznych oblastí: školské veci do jednej oblasti, pracovné úlohy do druhej a dátumy do tretej. Môžete si zapisovať stretnutia, zoznamy úloh, vyvesovať letáky, zapisovať telefónne čísla - čokoľvek, čo potrebujete na usporiadanie svojho života. Slúži aj ako nástenka nálady, na ktorú si môžete zavesiť fotografie, vstupenky, recepty alebo iné zábavné veci.

Táto nástenka sa dodáva v troch rôznych veľkostiach, ktoré možno kombinovať a vytvoriť tak dynamickú krajinu na prezentáciu, kompozíciu a dekoráciu. Má jednoduchý dizajn, je multifunkčná a zároveň dostatočne flexibilná, aby vyhovovala vašim meniacim sa potrebám.

Materiály, pena a textílie, sú špeciálne vyvinuté na zabezpečenie zvukovej izolácie, čo znamená, že Nouveau Pin zjemňuje akustický podpis každej miestnosti, v ktorej je umiestnená. Vďaka možnosti výberu farieb a rámov si môžete dokonca vybrať, či necháte pinboard prázdny, alebo skombinujete rôzne farby a veľkosti dohromady a vytvoríte tak jedinečný a dekoratívny dizajnový prvok v interiéri vášho domova.

Zrkadlá MIMESIS - forma a funkčnosť v dokonalej harmónii


Zrkadlá MIMESIS sú zrkadlá s dizajnom vytvoreným so zameraním na estetiku aj funkčnosť. Tieto zrkadlá sa od tradičných dizajnov líšia integráciou jedinečnej zmesi materiálov a tvarov, ktoré vytvárajú vizuálnu zaujímavosť. Každé zrkadlo v sérii je navrhnuté v kombinácii kovových rámov, drevených detailov a zrkadlového skla, ktoré vytvára nádherný kontrast a dodáva rozmer každému priestoru, pričom rámuje asymetrický obraz svojho okolia.

Či už sa zrkadlo MIMESIS použije ako dekoratívny prvok na chodbe, funkčný kúsok v kúpeľni alebo ako ústredný bod v obývacej izbe, zrkadlá MIMESIS dodajú každému domovu jedinečný a elegantný nádych.

Celkovo sú zrkadlá Nouveau Pin a MIMESIS od spoločnosti Please Wait to be Seated príkladom inovatívnych bytových doplnkov, ktoré jedinečným spôsobom spájajú estetiku a funkčnosť. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a praktickosti tieto výrobky dodajú každému interiéru charakter a štýl.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!