Aromas Del Campo Lampy

Aromas del Campo, uznávaná španielska značka osvetlenia, je žiarivou hviezdou na trhu od svojho založenia v roku 1986 vo Valencii. Spoločnosť Aromas del Campo sa vždy snažila poskytovať výrobky, ktoré spájajú štýl, funkčnosť a cenovú dostupnosť. Ich filozofia dizajnu zahŕňa čisté línie a jednoduché tvary, ale vždy s nádychom jedinečnej estetiky značky Aromas. Zvláštnosťou ich sortimentu je používanie materiálov, ktoré sa v odvetví osvetlenia tradične prehliadajú, ako napríklad mramor, drevo a keramika, ktoré dodávajú ich svietidlám ďalší rozmer elegancie a sofistikovanosti. Kov a sklo však zostávajú kľúčovými prvkami, ktoré v ich dizajnoch vytvárajú rovnováhu medzi pevnosťou a ľahkosťou. Ponorte sa do ich výnimočného sortimentu nižšie!
Holm Stolová Lampa - Aromas del Campo
Opäť na sklade na: 28-06-2024
Zobraziť 33 z 33 produktov

História spoločnosti Aromas del Campo - od potpourri po žiarivé inovácie


Začínala ako skromná spoločnosť vyrábajúca potpourri zo sušených kvetov a aromatické výrobky. Postupom času sa však spoločnosť vyvíjala a začala objavovať svet osvetlenia, pričom vytvorila nádherné sklenené stolové lampy naplnené rovnakými sušenými kvetmi. Po tom, ako sa presadili na trhu, presunuli svoju výrobu do malebného mestečka Bétera vo Valencii, kde mohli centralizovať svoju činnosť a medzinárodnú distribúciu.

Udržateľnosť - záväzok spoločnosti Aromas del Campo k ekologickejšej budúcnosti


Udržateľnosť je základným kameňom obchodného modelu spoločnosti Aromas del Campo. Verí v úlohu podnikov pri uskutočňovaní zmien smerom k ekologickejšej budúcnosti, a preto zaviedla komplexnú stratégiu na podporu udržateľnosti vo svojom podnikaní. Tá zahŕňa zameranie sa na trvanlivosť ich výrobkov, účinnosť ich osvetľovacích systémov a možnosť opätovného použitia, recyklácie a správnej likvidácie po skončení životnosti výrobku.

Nooi Pendant - moderný minimalizmus s výkonným osvetlením


V ich sortimente nájdete širokú škálu stolných lámp, závesných svietidiel, stojacích lámp, nástenných a stropných svietidiel, ktoré elegantným spôsobom spájajú funkčnosť a estetiku, vďaka čomu sú vhodné pre všetky druhy štýlov interiérového dizajnu. Závesné svietidlo Nooi je vynikajúcim príkladom snahy spoločnosti Aromas del Campo o moderný minimalizmus v kombinácii s výkonným osvetlením. Jeho elegantná silueta a jednoduché línie poskytujú čistý a sofistikovaný vzhľad, ktorý je ideálny pre moderné domácnosti alebo kancelárie. Pod jeho elegantným zovňajškom sa však skrýva výkonný zdroj svetla, ktorý vytvára príjemné a efektívne osvetlenie, ideálne pre pracovné aj relaxačné prostredie.

Nástenné a závesné svietidlo Abbacus - funkčnosť a krása zjednotené


Séria Abbacus dokazuje schopnosť spoločnosti Aromas del Campo pôsobivo spojiť funkčnosť s estetikou. Nástenné svietidlo ponúka jemný a elegantný zdroj svetla, ktorý dodá každej miestnosti nádych sofistikovanosti, zatiaľ čo závesné svietidlo si ukradne pozornosť svojím výrazným vzhľadom a silným svetelným lúčom. Oba výrobky spájajú osobitý dizajn Aromas s praktickosťou, vďaka čomu sú obľúbenou voľbou medzi nadšencami dizajnu na celom svete.

Stojanová lampa Elli a nástenná lampa Elma - nadčasová krása a elegancia


Stojanová lampa Elli a nástenná lampa Elma sú príkladom schopnosti spoločnosti Aromas del Campo vytvárať nadčasové riešenia osvetlenia. Ich nádherný dizajn a jemné osvetlenie dodajú každému priestoru auru elegancie a krásy. Vďaka odolnej konštrukcii a výnimočnému remeselnému spracovaniu sú tieto svietidlá nielen funkčným prvkom, ale aj krásnym dizajnovým detailom interiéru, ktorý nepochybne upúta pozornosť a obdiv vašich hostí.

Závesné svietidlo Aloa - svietidlo Aromas del Campo s organicky inšpirovanou krásou a uvoľňujúcou atmosférou


Závesné svietidlo Aloa je pozoruhodným doplnkom radu Aromas del Campo s organicky inšpirovaným dizajnom a mäkkým, príjemným svetlom. Jedinečný tvar a textúra vytvárajú pocit harmónie a pokoja v každej miestnosti, takže je ideálna na relaxáciu a pohodu. So závesným svietidlom Aloa prináša Aromas del Campo do domácnosti krásu a pokoj prírody.

Spoločnosť Aromas del Campo je naďalej vedúcou osobnosťou v odvetví osvetlenia, ktorá jedinečným a inšpiratívnym spôsobom spája estetiku, funkčnosť a udržateľnosť. So svojím sortimentom krásnych a inovatívnych svietidiel naďalej rozjasňuje rôzne interiéry po celom svete a zároveň pozitívne prispieva k ekologickejšej budúcnosti.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!