Stropná Koľajnica Bodové Svietidlá

Hľadáte funkčné, praktické a elegantné riešenie vašich problémov s osvetlením za rozumnú cenu? Nebojte sa - je tu naša kolekcia hodnota za peniaze s celým radom bodových svietidiel na lištu.

Koľajnicové spoty sú ideálne na montáž nad skrine. Priame svetlo ponúka skvelé podanie farieb, vďaka čomu po otvorení dvierok ľahko uvidíte, čo sa skrýva vo vnútri skrine. Spot na koľajničke môže byť praktickým riešením pre blatníky a spálne, keď potrebujete preskúmať, roztriediť a pretriediť šatník. Náš sortiment LED spotov na koľajničkách obsahuje len dobré a rozumné svietidlá, takže sa doň ponorte a nájdite si ideálny model pre vás!
Ties Stropné Lampa Black - Lindby
RRP EUR 190,00
Teraz na sklade
Brinja 3-phase Spote White - Arcchio
RRP EUR 55,00
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Zobraziť 36 z 71 produktov
Koľajnicový reflektor LED poskytuje čistú funkčnosť, ktorá sa dá využiť mnohými spôsobmi. Dobrá koľajnica sa dá namontovať presne tak, ako chcete, a malé silné spoty jednoducho a elegantne reagujú na vaše praktické potreby osvetlenia. Toto riešenie je int
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!