Dekoratívne žiarovky

Vďaka moderným technológiám je žiarovka stále taká obľúbená (napriek zákazu EÚ z roku 2008). LED žiarovky sú teraz k dispozícii v rôznych verziách vrátane tých, ktoré sú inšpirované staromódnou žiarovkou. Môžete si vybrať medzi veľkými a malými, čírymi a farebnými, modernými a historickými žiarovkami - všetky majú tú výhodu, že sú vyrobené z LED.

Žiarovka - inak známa ako zdroj svetla alebo žiarovka - robí viac než len dodáva svetlo do miestnosti. Prispieva k dekoratívnemu, industriálnemu a útulnému výrazu. Dodajte svojmu interiéru nádych osobitosti pomocou žiarovky so žiarovkou, guľovej žiarovky, vintage žiarovky alebo veľkých žiaroviek so žiarovkami.
Zobraziť 36 z 75 produktov
Samotná technológia nie je jediná vec, ktorá prešla dlhú cestu. V súčasnosti sú žiarovky dostupné v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach. Dekoratívna žiarovka nie je striktne praktická, pretože prispieva aj k dekoratívnemu nádychu. Má veľký vplyv na cel
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!