Darčeková karta pre Lampemesteren

Neviete, čo darovať na narodeniny, Vianoce, svadbu, krstiny alebo inú špeciálnu príležitosť? Potom by darčeková karta od spoločnosti Lampemesteren mohla byť ideálnou voľbou!

Darčekovú kartu môžete použiť v celom internetovom obchode, kde nájdete všetko od stolových lámp až po koberce. Každý si tu nájde niečo pre seba, či už sa vám páči dánsky dizajn, taliansky dizajn alebo niečo úplne iné. Lampa, drobný dekoračný predmet alebo malý kus nábytku je perfektný darček, ktorý môže pomôcť šíriť radosť a vytvoriť spomienky na celý život.

Potešte svoju mamu, otca, sestru, brata, priateľa, priateľku alebo kamaráta skvelým nákupom u nás. Bez ohľadu na príležitosť bude darčeková karta určite hitom.

V kategóriách svietidiel, bytových doplnkov, žiaroviek a náhradných dielov máme viac ako 20 000 položiek a naše ceny sa pohybujú v širokom rozpätí, takže si určite nájdete niečo pre seba.

Ak chcete kúpiť darčekovú kartu Lampemesteren, kontaktujte náš zákaznícky servis na info@lampemesteren.sk alebo +421 258 419 026
V súčasnosti môže zákaznícky servis vybavovať len otázky zaslané v angličtine.

Darčeková karta bude platná 3 roky od dátumu vydania, darčekové karty nie je možné vymeniť za hotovosť.