GUBI Bytové Doplnky

Manželia Bjarke a Lisbeth Olsenovci založili spoločnosť Gubi v roku 1967 a neskôr odovzdali štafetu svojim synom Jacobovi a Sebastianovi Olsenovcom. Jacob Olsen dnes vedie spoločnosť Gubi sám a spája tradíciu a inovácie s maximálnou exkluzivitou. Jedinečné, nadčasové, nehovoriac o pôsobivých dizajnoch, ktoré svojimi oblými tvarmi a vybranými materiálmi vytvárajú pocit pokoja a pohody. Zrkadlá Gubi Adnet sú definíciou luxusu - zrkadlá s nádhernými mosadznými detailmi orámovanými kožou. Zrkadlá dodajú vášmu interiéru surový vzhľad bez toho, aby boli príliš mužné alebo výrazné. Hodia sa na použitie v predsieni, kúpeľni alebo ako dekoratívny prvok v obývacej izbe.

Exkluzívne svietidlá značky Gubi nájdete tu
Vanity Wall Mirror 3 - GUBI
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Candlestick 17 Antique Brass - GUBI
Opäť na sklade na: 25-09-2024
Vanity Wall Mirror 2 - GUBI
Očakáva sa v: 4 - 6 dní
Zobraziť 29 z 29 produktov

Nábytok GUBI - elegancia a funkčnosť pre váš domov


GUBI je uznávaná dánska dizajnová značka známa spojením modernej estetiky s nadčasovou eleganciou. Ich ponuka bytových doplnkov je široká a zahŕňa všetko od zrkadiel po svietniky a vešiaky na kabáty. Každý kúsok je navrhnutý so starostlivosťou, aby bol nielen krásny, ale aj funkčný.

Zrkadlá GUBI - štýlový a funkčný dizajn pre váš interiér


Zrkadlo GUBI je jasným príkladom toho, ako značka ovláda umenie spojenia formy a funkcie. Ponúkajú široký sortiment zrkadiel, ktoré sú ideálne pre rôzne miestnosti v domácnosti. Okrúhle zrkadlá od spoločnosti GUBI sú ideálne pre moderné aj klasické interiéry. Tieto zrkadlá dodávajú miestnosti jemný a organický prvok a často rozbíjajú ostré línie interiéru. Okrúhle zrkadlá možno použiť v ktorejkoľvek časti domácnosti, od obývačky až po spálňu, a vytvárajú pocit pokoja a harmónie. Veľké zrkadlá od spoločnosti GUBI sú ideálne na vytvorenie ilúzie väčšieho priestoru. Odrážajú svetlo a dodávajú miestnosti pocit otvorenosti a vzdušnosti. Veľké zrkadlá sú obľúbené najmä v malých bytoch alebo miestnostiach, kde chcete maximalizovať pocit priestoru.

Ich zrkadlá môžete využiť aj v kúpeľni, kde plnia praktickú aj dekoratívnu funkciu a posunú dizajn vášho interiéru do nových výšin. Kúpeľňové zrkadlá GUBI sa dodávajú v rôznych veľkostiach a tvaroch, aby sa hodili do každej kúpeľne. Pre tých, ktorí hľadajú nádych luxusu, ponúka spoločnosť GUBI zrkadlá so zlatým rámom, ktoré sú nádherné a dodajú každej miestnosti sofistikovaný nádych. Tieto krásne zrkadlá so zlatým rámom vytvárajú hrejivú a príjemnú atmosféru a môžu byť skvelým detailom v centre pozornosti obývacích izieb aj spální.

Vstupné zrkadlá od spoločnosti GUBI sú navrhnuté tak, aby pôsobivo privítali vašich hostí. Tieto zrkadlá sú funkčné aj dekoratívne a pomáhajú vytvoriť jasný a príjemný prvý dojem. Či už si vyberiete veľké zrkadlo, okrúhle zrkadlo alebo zrkadlo so zlatým okrajom, predsieňové zrkadlo GUBI bude vždy štýlovým doplnkom.

Svietniky od GUBI - vytvorte pohodu a štýl


Výber svietnikov GUBI je dokonalou kombináciou rustikálneho šarmu a moderného dizajnu.  Rustikálne svietniky od spoločnosti GUBI dodajú vášmu domovu surový a prírodný prvok. Sú ideálne na vytvorenie útulnej atmosféry a možno ich používať v interiéri aj exteriéri. Tieto svietniky sú vyrobené so zmyslom pre robustnosť a odolnosť, vďaka čomu sa stanú dlhotrvajúcim doplnkom vášho domáceho interiéru.

Stojany na kabáty GUBI - štýlová organizácia


Spoločnosť GUBI ponúka pôsobivý sortiment stojanov na kabáty, ktoré sú nielen funkčné, ale aj nádherne dizajnované. Tieto vešiaky na kabáty GUBI sú ideálne na organizáciu vášho domova bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v oblasti štýlu. Sú ideálne na použitie v predsieni, kúpeľni alebo spálni. Tieto vešiaky majú jedinečný a pútavý dizajn a sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, vďaka čomu dlho vydržia a dodajú vášmu interiéru estetický vzhľad.

Vešiaky GUBI sú navrhnuté tak, aby maximálne využili priestor na stene. Sú ideálne do malých priestorov, kde je obmedzený priestor na podlahe. Vešiaky na kabáty sú univerzálne a možno ich použiť na zavesenie čohokoľvek od kabátov a klobúkov až po tašky a šály. Vešiaky na kabáty GUBI sú k dispozícii v rôznych dizajnoch, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu štýlu a potrebám.

GUBI - dánsky dizajn, ktorý vydrží navždy


Spoločnosť GUBI je známa nielen svojimi krásnymi a funkčnými výrobkami, ale aj svojím odhodlaním vytvárať dizajn, ktorý vydrží. Každý bytový doplnok GUBI je investíciou do kvality a nadčasovej elegancie. Či už hľadáte zrkadlá, svietniky alebo vešiaky, zistíte, že výrobky GUBI sú navrhnuté s ohľadom na estetiku aj funkčnosť.

Vďaka sortimentu bytových doplnkov GUBI môžete svoj domov ľahko premeniť na štýlový a príjemný priestor. Ich výrobky sú navrhnuté tak, aby doplnili akýkoľvek štýl interiéru a dodali vášmu každodennému životu nádych luxusu. Či už si vyberiete veľké zrkadlo v zlatom ráme do obývačky, rustikálny svietnik na jedálenský stôl alebo elegantný vešiak na kabáty do predsiene, môžete si byť istí, že získate výrobok, ktorý nielen skvele vyzerá, ale aj dokonale funguje vo vašej domácnosti. Záväzok spoločnosti GUBI k vysokej kvalite a nadčasovému dizajnu zaručuje, že jej výrobky budú cenenou súčasťou vášho domova po mnoho rokov.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!