Foscarini Lampy

Spoločnosť Foscarini bola založená v Benátkach v roku 1981. Spoločnosť začala skúmať možnosti materiálov, ako je muránske sklo. Spoločnosť spolupracuje so zavedenými dizajnérmi, ktorí inšpirovali nové trendy, ako aj s nastupujúcimi dizajnérmi, ktorí ponúkajú alternatívne štýly a metódy. Výsledkom tejto kombinácie je, že spoločnosť ponúka širokú škálu výrobkov, vďaka čomu je Foscarini jedným z najrozmanitejších dodávateľov, pokiaľ ide o osvetlenie. Spoločnosť Foscarini vytvára nádherné svetelné sochy, ktoré vo vás vyvolávajú pocit lásky a poetického porozumenia tak, ako by to žiadne iné svietidlá nikdy nedokázali. Foscarini prináša filozofiu svetla a vyznačuje sa obrovským rešpektom k zdroju svetla.
Aplomb Závěsná Lampa Anthracite - Foscarini
RRP EUR 414,00
Očakáva sa v: 14 - 16 dní
Zobraziť 36 z 493 produktov
Spoločnosť Foscarini sa vyznačuje aj vysokou mierou kreativity, ktorú dosiahla vďaka použitiu materiálov, farieb, povrchových úprav a tvarov, na ktoré nie sme zvyknutí. Úspech spoločnosti je sčasti postavený na jej partnerstve so slávnymi a renomovanými d
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!