Svietidlá pre nastaviteľné postele

Výber svietidiel pre nastaviteľnú posteľ nie je vždy jednoduchý. Pozrite si túto kategóriu, v ktorej sme našli niekoľko lámp, ktoré možno použiť ako lampy pre nastaviteľné postele.

Skôr ako si vyberiete lampu, musíte vytiahnuť meracie pásmo. Musíte mať zmeranú vzdialenosť od steny po miesto, kde budete sedieť, keď bude posteľ vyvýšená. Tá sa môže značne líšiť od značky k značke. Okrem toho musíte zmerať výšku, v ktorej budete svetlo potrebovať. Keď sedíte vzpriamene, lampa by mala byť umiestnená podstatne vyššie, ako keď ležíte.

Keď je posteľ ustlaná a spustená úplne dole, môže sa zdať, že lampa je dosť vysoko, preto by mohlo byť dobré vybrať si lampu, ktorá sa dá posúvať hore a dole, ako aj lampu, ktorá sa môže otáčať zo strany na stranu.

Okrem toho flexibilná lampa zvýši vašu šancu na vytvorenie najlepších podmienok na čítanie a minimalizuje žiaru do strán, takže osoba vedľa vás nebude príliš ovplyvnená.
Zobraziť 36 z 218 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!