Tala Lampy

Tala je nová britská značka osvetlenia, ktorej poslaním je vytvárať nádherné výrobky, ktoré vyzdvihujú to najlepšie vo svojom okolí.

Spoločnosť založili štyria študenti Edinburskej univerzity, ktorých spája vášeň pre dizajn, technológie a udržateľnosť. Počas práce na projekte o solárnych paneloch pre hotelové strechy sa štyria priatelia zhodli, že musí existovať spôsob, ako ďalej optimalizovať zdroj svetla pomocou LED svetiel - a to znamenalo začiatok ich cesty.

Spoločnosť Tala vyrába LED žiarovky, aké ste ešte nevideli! Každá žiarovka má jedinečný a príťažlivý výraz schopný zmeniť vzhľad vašich svietidiel.

Spoločnosť Tala dokonca uviedla na trh kolekciu stolových a stropných objímok s dubovým, orechovým a medeným povrchom. Tieto lampy sú nádherné samy o sebe, ale v spojení s nádhernými žiarovkami spoločnosti je konečný výsledok úplne výnimočný.

Nižšie si môžete prezrieť žiarovky a svietidlá Tala.
Graphite Závěsná Lampa - Tala
RRP EUR 80,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 102 produktov
Kolekcia Tala Classic bola navrhnutá ako imitácia klasickej Edisonovej žiarovky zo 70. rokov 19. storočia. Žiarovky majú rovnaký nadčasový dizajn a teplé tienidlo, čím vyvažujú svoju starobylosť s technologicky vyspelejším a ekologickejším svetlom. Sú sko
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!