Original 1227

Píšu sa o ňom piesne, hrá veľkú úlohu vo filmoch a románoch a počas druhej svetovej vojny sa na ňom vyznačovali mapy, podľa ktorých sa navigovali britské bombardéry. Samozrejme, nehovoríme o ničom inom ako o pôvodnej lampe Anglepoise.

Keď George Carwardine v 30. rokoch 20. storočia v Anglicku pracoval na systéme odpruženia vozidiel, bolo mu jasné, že vynašiel systém, ktorý môže priniesť revolúciu nielen v oblasti podvozku. Jeho ikonická lampa Anglepoise 1227 bola uvedená na trh v roku 1935 a táto klasická architektonická lampa spôsobila revolúciu v osvetlení do takej miery, že sa kopíruje dodnes. Napriek tomu existuje len jeden originál a Anglepoise Original 1227 je stále bezkonkurenčný svojím dizajnom, kvalitou a významom.
Original 1227 Nástenné Svietidlo Jet Black - Anglepoise
RRP EUR 140,00
Opäť na sklade na: 09-07-2024
Zobraziť 19 z 19 produktov
Keď sa v roku 1935 dostala na anglický trh prvá lampa Original 1227 Anglepoise, žiadna iná lampa nedokázala tak krásne pózovať bez toho, aby bola pripevnená k stolu. Vďaka smerovému svetlu bola ideálna na stoly a iné pracovné plochy, a keď vypukla druhá s
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!