Čierne lampy

Čierna farba môže signalizovať rôzne veci v závislosti od toho, kde ju použijete. Signalizuje zbožnosť a sofistikovanosť, ale pôsobí aj tajomne, tajuplne a autoritatívne. Čierne lampy prispievajú predovšetkým k elegancii a neprekonateľnej štýlovosti.

Čierna nástenná alebo bodová lampa je dokonalou mierou štýlovosti a anonymity, ktorá sa hodí do všetkých štýlov interiéru bez toho, aby ustúpila do pozadia. Je nevtieravé, ale napriek tomu si nárokuje svoj priestor. Čierna stojacia lampa je naopak sochárskejšia, štíhlejšia a elegantnejšia a v závislosti od svojho tvaru môže prispieť k atmosfére záhadnosti a tajomstva, ktorá vzbudí vašu zvedavosť. Tu nájdete náš kompletný našich cenovo výhodných produktov - a pozrite si celý náš sortiment čiernych lámp.
Zobraziť 36 z 992 produktov
V našej kolekcii čiernych svietidiel nájdete rôzne nástenné a bodové svietidlá, ktoré sú obľúbené aj vďaka minimalistickému a štýlovému výrazu, ktorý vyžarujú. Svietidlá ako Angelina a Rocco od spoločnosti Lucande, nehovoriac o svietidle Desiro od spoločn
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!