Nový trend: Molekulárne lampy

Znáte ich už? Momentálne sú obrovské a pravdepodobne ich vidíte na Instagrame a Pintereste. Mnohé stránky s inšpiráciami pre interiérový dizajn ich označili za veľký dizajnový trend súčasnosti. Aj my si myslíme, že sú úžasné, a preto sme pre vás našli všetky tie najlepšie.

Termín "molekulárna lampa" označuje závesné svietidlá a lustre s viacerými svetelnými zdrojmi, ktoré sú všetky spojené do molekulárneho vzoru. Sú neuveriteľne dekoratívne, či už sú zapnuté alebo vypnuté, a dodajú vášmu interiéru moderný a sochársky výraz. Zaveste si molekulárnu lampu nad jedálenský stôl alebo kuchynský ostrovček a okamžite tak vylepšite miestnosť.

Skombinujte dva najväčšie trendy v interiérovom dizajne - mosadz a molekulárne lampy - pre moderný vzhľad
.

Luster Franklin v mosadznej farbe od spoločnosti Menu ponúka krásnu kombináciu mosadze a molekulárneho vzoru. Tvar svietidla je celkom zvláštny a má industriálny vzhľad. Lampa je veľká a zaberá veľa miesta, takže je ideálna do miestností s vysokými stropmi a dlhými jedálenskými stolmi.
Molekulárna závesná lampa s 5 žiarovkami od spoločnosti House Doctor je vyrobená z mosadze a má päť svetelných zdrojov v molekulárnom vzore. Závesné svietidlo má starožitný vzhľad a je mimoriadne krásnym príkladom molekulárnej lampy. Lampa sa dá použiť kdekoľvek vo vašej domácnosti, ale obzvlášť dobre sa hodí do centrálnych obytných priestorov.


Starožitný výraz skombinujte s modernými molekulárnymi lampami.
Kúpte si toto krásne závesné svietidlo od spoločnosti House Doctor priamo tu.
Závesné svietidlo Ballroom Molecule Brass/Army vám dáva možnosť skutočne si osvojiť moderný dizajn v kombinácii s ručne vyrábanou kvalitou. Okrem ručne fúkaných sklenených tienidiel svietidlo pozostáva zo žiarivého mosadzného rámu. Tento krásny prívesok od dánskej spoločnosti Design by Us je inovatívny a farebný - a práve teraz neuveriteľne moderný.


Chcete lampu, ktorá určite upúta pozornosť?
Vyberte si tento pútavý prívesok dostupný v rôznych farbách a materiáloch.
Spoločnosť 101 Copenhagen vytvorila tento modernistický prívesok, ktorý spája architektonický tvar s moderným molekulárnym vzorom. Tienidlá sú vyrobené z brúsenej mosadze, čím zabezpečujú svietidlu miesto jedného z vysoko moderných molekulárnych svietidiel!


Du chcete výrazný kúsok s architektonickými líniami?
Kúpte si ju od spoločnosti 101 Copenhagen priamo tu.

Ktorú molekulárnu lampu si vyberiete?

Molekulárne lampy už nájdete v mnohých domácnostiach po celom svete. Sú jasnou voľbou na zavesenie nad jedálenský stôl, pretože viaceré zdroje svetla osvetľujú samotný stôl aj celú miestnosť - ide o dokonalé osvetlenie pri stolovaní. Je ľahké pochopiť, prečo sú také obľúbené.

Azda najdôležitejšie je mať na pamäti, že výber je obrovský a môže byť takmer nemožné si vybrať. Dúfame, že tento malý sprievodca niektorými možnosťami, ktoré nájdete u nás v Lampemesteren, vám pomôže nájsť tú, ktorá sa najlepšie hodí k vášmu štýlu zariaďovania - ale ktorú si vyberiete?