Vrátenie tovaru

Ak ste si nákup rozmysleli a chcete využiť naše 100-dňové vrátenie tovaru, môžete tak urobiť prostredníctvom odkazu na objednávku, ktorý sme vám predtým poslali. Odkaz nájdete v ktoromkoľvek z e-mailov, ktoré ste dostali od Edisona, nášho objednávkového robota. Kliknite na položku „Zobraziť moju objednávku“, vyberte „Vrátenie“ v dolnej časti tejto stránky a postupujte podľa pokynov. Následne vám do konca nasledujúceho pracovného dňa zašleme v samostatnom e-maile štítok na vrátenie tovaru.

Cena za vrátenie zásielky je zvyčajne 15 EUR za balík, ale nadrozmerné balíky a paletové zásielky môžu stáť viac. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na zákaznícky servis.

Ak by ste chceli vrátiť tovar sami, pošlite balík(y) na adresu:
Lampemesteren
Odinsvej 6 - Port 32-35
DK-6950 Ringkøbing
Dánsko

Odporúčame, aby ste balík(y) poslali balíkovou poštou. Tým sa zabezpečí sledovanie balíka(ov) a vylúčia sa akékoľvek pochybnosti o tom, či sme balík(y) dostali.

UPOZORNENIE: Balík(y) je potrebné vrátiť na adresu spoločnosti Lampmasters – balíky zaslané na poštu alebo do balíkovej predajne nebudú vyzdvihnuté.

Nepíšte na originálny obal!

Ak budete písať na originálny obal alebo ho inak poškodíte, znížite tým hodnotu výrobku pri ďalšom predaji. Tým sa zníži výška vašej náhrady.

Minimálne vám z vrátenia peňazí odpočítame 27,50 EUR, ak je poškodený pôvodný obal, alebo až 40 % hodnoty lampy, ak – napríklad – nie je vrátená v pôvodnom obale alebo ak nie je v predajnom stave.

Preto je veľmi dôležité, aby ste výrobok v pôvodnom obale vložili do kartónovej prepravnej škatule a poslali nám ho späť. Použitie bublinkovej fólie pomôže minimalizovať prípadné poškodenie počas prepravy.

Pri balení tovaru určeného na vrátenie používajte len priehľadnú pásku! Použitie iných typov pásky na pôvodnom obale môže ovplyvniť výšku vrátenia peňazí.
Máte ďalšie otázky týkajúce sa vrátenia tovaru?

Máte ďalšie otázky týkajúce sa vrátenia tovaru?

Kontaktujte náš tím zákazníckeho servisu na info@lampemesteren.sk alebo +421 258 419 026 - radi vám pomôžeme. V súčasnosti môže zákaznícky servis vybavovať len otázky zaslané v angličtine.