OYOY Living Design Mini

Pri zariaďovaní detskej izby je veľmi dôležité vybrať nábytok a doplnky, ktoré sú nielen krásne, ale aj praktické a hravé. V OYOY Living Design Mini nájdete pôsobivý sortiment jedinečných bytových doplnkov, ktoré vnesú radosť, kreativitu a funkčnosť do každej detskej izby. Či už ide o stoličku, plyšové zvieratko, hrací koberec, vešiak alebo koberec, OYOY Living Design má všetko, čo vaša detská izba potrebuje, aby bola praktická aj zábavná. Doprajte svojmu dieťaťu ten najlepší štart s kvalitnými výrobkami, ktoré podnecujú jeho predstavivosť a podporujú jeho rozvoj.
Zobraziť 19 z 19 produktov

Štýlové stoličky pre deti - podporujú samostatnosť a objavovanie


Stolička pre deti od OYOY nie je len obyčajná stolička. Je to výzva k samostatnosti a skúmaniu pre najmenších. So správnou stoličkou vaše dieťa ľahko dosiahne na police, umývadlo v kúpeľni alebo obľúbené knihy na hornej poličke. Dodáva miestnosti nielen praktický rozmer, ale aj pocit samostatnosti a majstrovstva vášho dieťaťa. Sortiment OYOY zahŕňa rôzne typy stoličiek, z ktorých každá ponúka jedinečné vlastnosti a dizajnové prvky, ktoré sa dokonale hodia do každej detskej izby.

Stolička, ako je napríklad stupienok pre králika, je vďaka svojej robustnej konštrukcii očarujúcim doplnkom do každej detskej izby, takže je ideálna pre malé deti, ktoré potrebujú trochu viac pomoci pri dosahovaní na umývadlo alebo vaňu. Vďaka ergonomickej rukoväti sa s ňou dá aj ľahko pohybovať, takže je ideálna na podporu samostatnosti vášho dieťaťa. Na druhej strane, stohovateľná stolička Iro je univerzálnym riešením, ktoré zároveň ponúka funkčnosť aj estetiku v detskej izbe. Táto stohovateľná stolička je ideálna pre batoľatá, pretože môže fungovať ako stolička, nočný stolík alebo ako interaktívna súčasť hry. Nakoniec majú stoličku Arca, čo je elegantná a moderná stolička, ktorá dodá každej detskej izbe pôvabný nádych. Vďaka jednoduchému dizajnu a odolnej konštrukcii je táto drevená stolička ideálna pre staršie deti, ktoré potrebujú stabilné a štýlové riešenie na dosiahnutie poličiek alebo komody.

Či už ide o stoličku Rabbit Step Stool, stohovaciu stoličku Iro alebo stoličku Arca, stoličky OYOY sú navrhnuté tak, aby podporovali nezávislosť a skúmanie detí. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam a štýlovému dizajnu sú tieto stoličky nepostrádateľnou súčasťou každej detskej izby, ktorá sa snaží o funkčnosť aj estetiku.

Detský vešiak - organizovanie so štýlom


Detský vešiak od OYOY je viac než len miesto na zavesenie búnd a tašiek. Je to spôsob, ako vniesť poriadok a štýl do detskej izby alebo predsiene. Vďaka rôznym tvarom a postavičkám, ako sú zvieratká alebo oblaky, sa vešiak na kabáty stane nielen praktickým riešením, ale aj dekoratívnym prvkom, ktorý dodá miestnosti osobitosť. Vaše dieťa si zamiluje zavesenie svojej obľúbenej bundy alebo batohu na tieto hravé háčiky.  

Detský koberec a koberec na hranie - získajte pod nohami krajinu zázrakov


Detský koberec od OYOY je viac než len spôsob, ako pokryť podlahu. Je to zdroj pohodlia, kreativity a hry. Vďaka mäkkým materiálom a žiarivým vzorom koberec vytvára nielen pohodlný povrch na hranie, ale aj priestor, kde vaše dieťa môže popustiť uzdu svojej fantázii a kreativite. Od stavania kobercových pevností až po hru s autíčkami, tieto koberce budú nepostrádateľnou súčasťou hry vášho dieťaťa.

Predstavte si, že detská izba sa s hracím kobercom od OYOY premení na čarovnú krajinu zázrakov. Koberec na hranie nie je len mäkký a útulný povrch na hranie; je to aj vesmír predstavivosti a hry. Vaše dieťa strávi hodiny skúmaním a vymýšľaním príbehov na nádherných hracích kobercoch a vďaka rôznym vzorom, farbám a motívom sa hrací koberec môže v priebehu niekoľkých sekúnd premeniť na čokoľvek. Sortiment hracích koberčekov OYOY zahŕňa rôzne jedinečné vzory, ktoré vyzývajú na hru, učenie a skúmanie pre deti všetkých vekových kategórií.

Jedným z týchto hracích kobercov je Nautilus Hopscotch, ktorý má kruhový tvar s číslami, vďaka čomu môžu deti preskakovať zábavnú a náročnú hopsankovú dráhu. Okrem toho, že je táto podložka zábavná, pomáha hravým spôsobom rozvíjať motorické zručnosti a zmysel pre čísla. Hracia podložka Tukan je ďalší farebný a živý koberec s krásnym vtákom tukanom, ktorý je vizuálnym potešením, ale aj príležitosťou pre deti skúmať a predstavovať si divokú prírodu džungle. Okrem toho hracia podložka Adventure Playmat je hracia podložka, na ktorej sú rôzne krajiny a cesty, čo otvára nekonečné možnosti hry a predstavivosti. Táto podložka je ideálna pre deti, ktoré sa rady hrajú s autíčkami, vláčikmi alebo inými dopravnými prostriedkami. Sledovaním ciest na podložke môžu deti skúmať rôzne prostredia a vytvárať si vlastné príbehy a dobrodružstvá.

Či už ide o hrací koberec Nautilus Hopscotch, Toucan alebo Adventure Playmat, hracie koberce OYOY ponúkajú svet hier a učenia pod detskými nohami. Vďaka nápaditému dizajnu a funkčným vlastnostiam sú tieto hracie koberce skvelým doplnkom každého detského, ktorý sa snaží stimulovať detskú predstavivosť a kreativitu.

Detský bazén - hrajte sa a ochladzujte vo vlastnej záhrade


Pokiaľ ide o letnú zábavu a ochladenie pre najmenších, bazén od OYOY je ideálnym riešením. Spoločnosť OYOY tu ponúka výber očarujúcich bazénov vrátane hravého bazéna Žirafa, farebného bazéna Moni a roztomilého bazéna Slon, ktoré sú k dispozícii v dvoch veľkostiach, takže si v nich nájde niečo pre každý vek a záhradu. Každý bazén sa dodáva aj s príslušnou plážovou loptou, ktorá deťom doplní letný zážitok. Či už je to deň na záhrade, na pláži alebo pri bazéne, tieto bazény od OYOY zabezpečia hodiny zábavy, hry a ochladzovania pod slnkom pre najmenších členov rodiny.

Najdite tu ďalšie jedinečné bytové doplnky pre deti od značiek ako ferm LIVING, Bloomingville a mnohých ďalších
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!