Louis Poulsen Lampy

Spoločnosť Louis Poulsen má dlhú a hrdú históriu vo svete dizajnu osvetlenia pre domácnosti aj firmy. Svietidlá od spoločnosti Louis Poulsen sú uznávané po celom svete už od roku 1925, keď Poul Henningsen získal zlatú medailu za svoj prelomový dizajn na medzinárodnej výstave dekoratívneho umenia v Paríži. Henningsenova práca vytvorila základ úspechu spoločnosti Louis Poulsen v oblasti osvetlenia - bol jej hlavným dizajnérom svietidiel od polovice 20. rokov až do 60. rokov.

Spoločnosť Louis Poulsen vyrába štandardné lampy, stolové lampy, nástenné lampy, závesné lampy a vonkajšie svietidlá na domáce aj firemné použitie. Medzi ich najznámejšie svietidlá patria stolové svietidlo AJ, svietidlo PH 2/1 a PH 3/2.
Zobraziť 36 z 469 produktov
Spoločnosť Louis Poulsen má dlhú a hrdú históriu navrhovania a výroby svietidiel pre domácnosti aj firmy. Svietidlá od spoločnosti Louis Poulsen získali uznanie na celom svete, a to už v roku 1925, keď Poul Henningsen získal prvú zlatú medailu na medzinár
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!