Muuto Bytové Doplnky

Spoločnosť Muuto uzrela svetlo sveta v roku 2006 a za niekoľko krátkych rokov sa stala jednou z najväčších nábytkárskych a dizajnérskych značiek v Škandinávii. Spolupráca s poprednými škandinávskymi dizajnérmi zabezpečuje, že filozofia spoločnosti Muuto je neustále interpretovaná a vizualizovaná. Vďaka svojim koreňom v škandinávskej dizajnérskej tradícii estetiky, funkčnosti a solídneho remeselného spracovania vytvára spoločnosť jedinečné nábytkové a interiérové riešenia.

V kolekcii Muuto nájdete doplnky, ako napríklad obľúbené háčiky Muuto Dots, ktoré sa hodia do všetkých miestností. Háčiky Dots sú vyrobené z kameniny s rôzne farebnými glazúrami. To prispieva k jedinečnému a umeleckému výrazu, ktorý dodá vášmu interiéru osobitosť a charakter. Umiestnite ich pri vchode vedľa zrkadla Muuto zrkadlo v ráme pre príťažlivý a exkluzívny vzhľad, ktorý prispieva k dekoratívnemu výrazu.

Najdite neodolateľné svietidlá Muuto tu
Zobraziť 36 z 222 produktov
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!