New Works Lampy

New Works je kodanská dizajnérska spoločnosť, ktorá ponúka od všetkého trochu.

New Works od roku 2015 pridáva na dizajnovú scénu nové a vzrušujúce veci a so svojimi kolekciami nábytku, interiérových dekorácií a svetelných riešení ponúka veľa možností, ako dať svojmu domovu niečo navyše. Mantrou spoločnosti New Works je: prírodné, experimentálne, surové a solídne remeselné spracovanie.

Svietidlá New Works sú krásne, iné a presiaknuté niečím výnimočným. Závesná lampa Material sa rýchlo stala modernou klasikou a vďaka rôznym materiálom použitým pri výrobe sa hodí do každého interiérového zariadenia.

Stolová lampa Kizu doslova prevracia predstavu o stolových lampách, ako ich poznáme, naruby. Ide o pútavú lampu, ktorá jednoducho funguje všade, kam ju umiestnite.

Nižšie si prezrite krásne, odeté lampy New Works.
Zobraziť 36 z 111 produktov
Nemusíte byť architektom ani kreatívnym riaditeľom, aby sa vám páčilo to, čo robí spoločnosť New Works. Spoločnosť sa nevenuje postmodernej estetike alebo mestskému industrializmu, ale skôr vývoju nových tvarov a práci s novými materiálmi a riešeniami. St
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!