Romantické lampy

Na stránke Lampemesteren nájdete svietidlá v obrovskej škále štýlov. Pripravili sme výber lámp, ktoré sú podľa nás vynikajúcimi príkladmi romantického štýlu - lampy od značiek ako Nuura, Design by Us, &tradition, UMAGE, Kartell, Flos a mnoho ďalších.

Romantické osvetlenie nie je len o svetle sviečok - lampy sú rovnako dobré na vytvorenie romantickej nálady. Tento štýl je obľúbený najmä v miestnostiach, ako je spálňa, obývacia izba a kuchyňa. Vyzdobte si svoj domov v romantickom štýle pridaním krásnej novej stolovej lampy, závesnej lampy alebo stojacej lampy. Tento štýl dodáva nádych útulnosti, elegancie a pohodlia. Je veľmi rafinovaný a využíva jemné a príjemné tóny a pastelové farby.  

Zobraziť 36 z 871 produktov
Potrebujete pre niekoho nájsť romantický darček na Valentína? Každý rok 14. februára posielame vyznania lásky nielen svojim partnerom, ale aj priateľom a rodine. Mnohí tento deň oslavujú romantickou večerou a špeciálnym darčekom - prečo si tento darček ne
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!