#Ánolampemesteren

#ÁNOLAMPEMESTEREN
Všetci radi zbierame inšpiráciu a skúmame nádherné domy zverejnené na Instagrame, Pintereste a Facebooku. Je to vzrušujúce a podnecuje to k zamysleniu! Radi by sme získali povolenie zdieľať vaše fotografie na našej webovej stránke, v sociálnych médiách a bulletinoch - samozrejme, s uvedením vašich údajov.Ak ste radi, že môžeme zdieľať vaše fotografie, označte ich hashtagom # ánoLampemesteren. Je to jednoduchý spôsob, ako nás upozorniť, že nám dávate súhlas na použitie obrázkov a že súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami:

  • •- Dávate spoločnosti Lampemesteren povolenie používať obrázky označené # ánoLampemesteren na našich webových stránkach, v sociálnych médiách a bulletinoch. Táto dohoda je nevýhradná a bezplatná
  • •- Požiadali sme vás o súhlas s použitím obrázkov v našom internetovom obchode a na sociálnych sieťach. Toto povolenie chráni vaše obrázky
  • •- Nikdy si nebudeme nárokovať na vlastníctvo vašich obrázkov, ale použijeme ich na marketingové účely v internetových obchodoch Lampemesteren a na našej sociálnej sieti.


Dánsko, Nórsko, Švédsko, Fínsko, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Poľsko, Portugalsko, Maďarsko, Írsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Taliansko, Grécko, Bulharsko, Rumunsko, Lotyšsko, Litva a Španielsko. Pre zvyšok sveta máme aj internetový obchod v angličtine - Lampemesteren.sk.Sme aktívni na týchto kanáloch:
Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube, E-mailový marketing


Váš súhlas znamená, že si ponechávate práva na svoje obrázky a že všetky osoby, ktoré sa na nich objavia, súhlasili s tým, aby ich spoločnosť Lampemesteren použila na online marketing. Zároveň súhlasíte s tým, že použitie vašich snímok neporušuje práva tretích strán ani neporušuje zákon.


Tešíme sa na zdieľanie vašich snímok a inšpiráciu pre našich sledovateľov
S pozdravom, Lampemesteren