Mosadzné lampy

Mosadzná lampa dodáva eleganciu a exkluzivitu, ktorú možno dosiahnuť len s kovovými zlatými, žltými a červenkastými tienidlami, ktoré sú charakteristické pre mosadz. Mosadzné nástenné alebo závesné svietidlo vyzerá úžasne v kontraste s bielym dekorom, ale skvele sa hodí aj do tmavozelených, modrých a čiernych miestností.

Ďalšou jasnou voľbou je mosadzná stolová lampa. Tieto malé svietidlá sa zdvojnásobujú ako sochy na stole alebo komode a ich teplé a výrazné kovové odtiene narúšajú existujúci dekor tým najštýlovejším spôsobom. Nájdite si náš kompletný cenovo výhodný sortiment mosadzných svietidiel!
Elanova 10 Luster Brass - Lindby
RRP EUR 300,00
Teraz na sklade
Zobraziť 36 z 282 produktov
Zlaté lampy dodajú vášmu domovu mimoriadne exkluzívny nádych bez ohľadu na to, kam ich umiestnite. Zlatá farba je o stupeň vyššia ako mosadzné lampy, ktoré poznáme a milujeme, a hodí sa najmä na stolové lampy, ktoré zdobia police, parapety, stoly a komody
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!