SLAMP Lampy

SLAMP je talianska dizajnérska firma, ktorá vďaka svojej láske k dizajnu a estetike stojí za niektorými z najväčších klasických svietidiel súčasnosti. Každá lampa vydaná touto spoločnosťou ponúka osobitý výraz, ktorý prispieva k funkčnosti a zlepšuje vzhľad svojho okolia. Na každom výrobku je niečo jedinečné.

Lentiflex, Opalflex a CrystalflexV mnohých výrobkoch spoločnosti Slamp sa používajú materiály Crystalflex, Opalflex a Lentiflex. Ide o materiály, ktoré vynašla a patentovala spoločnosť Slamp. Rôzne materiály "Flex" sú technopolyméry - plasty, ktoré boli zdokonalené tak, aby sa dosiahli vlastnosti, ktoré sa bežne v plastoch nevyskytujú. Patentované materiály spoločnosti Slamp možno charakterizovať ako tuhé a zároveň pružné, neuveriteľne odolné a recyklovateľné.

Lentiflex je priehľadný materiál spoločnosti Slamp, ktorý je číry ako sklo. Opalflex je, ako už názov napovedá, polopriehľadný materiál spoločnosti Slamp, ktorý imituje vzhľad opalizovaného skla. Crystalflex je priehľadný ako Lentiflex, ale s malými lomami ako krištáľové sklo.
Zobraziť 36 z 188 produktov
Roberto Ziliani založil spoločnosť SLAMP v roku 1994 s cieľom priniesť na taliansku dizajnérsku scénu niečo nové. Od začiatku spoločnosť ponúka vysokokvalitné svietidlá a riešenia osvetlenia s evidentným zmyslom pre detail, ktorý pomáha zabezpečiť kvalitu
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!