Piet Hein Bytové Doplnky

Piet Hein je známy tvorbou elegantných a funkčných bytových doplnkov, ktoré spájajú nadčasovú estetiku s praktickosťou. Od jeho ikonických váz a sklenených výrobkov Superellipse až po jeho charakteristické svietniky a džbány - Heinove návrhy sa vyznačujú jednoduchou a harmonickou rovnováhou medzi formou a funkciou. Jeho používanie materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ a drevo, odráža zmysel pre kvalitu a trvanlivosť. Bytové doplnky Pieta Heina nielenže dodajú každému priestoru nádych škandinávskej elegancie, ale zahŕňajú aj hlboké pochopenie potrieb používateľov a ich každodennej rutiny.

Pozrite si aj svietidlá od Piet Hein tu!
Zobraziť 36 z 40 produktov

Svietniky od Piet Hein

Svietniky Pieta Heina sú majstrovskými dielami svetového dizajnu, ktoré spájajú jednoduché tvary s jemnou eleganciou. Jeho svietniky, často pomenované podľa súhvezdí a planét, sú vytvorené s dôrazom na funkčnosť a estetiku. Minimalistický prístup v Heinových návrhoch vytvára nadčasový výraz, ktorý sa hodí do každého štýlu interiérového dizajnu. Sviečky sú vždy vyrobené z vysokokvalitných materiálov a vyžarujú jedinečnú estetiku a trvanlivosť. Charakteristická asymetria a krivky svietnikov vytvárajú vizuálne zaujímavý prvok, ktorý dodá každej atmosfére umelecký nádych. Sviečky Piet Hein sú nielen funkčné predmety, ktoré šíria svetlo, ale aj umelecké diela, v ktorých sa pozoruhodným spôsobom spája forma a funkcia.

Misky Piet Hein

Misky Piet Hein predstavujú spojenie jednoduchých foriem, estetickej príťažlivosti a praktickosti. Hein, známy tvorbou nadčasových dizajnov, dokázal misám dodať osobitú eleganciu. Jeho misy majú jemnú asymetriu a organický tvar, ktorý vytvára vizuálny záujem pri zachovaní funkčného využitia. Či už ako centrálny prvok na jedálenskom stole, alebo ako súčasť dekorácie, misy Pieta Heina dodajú sofistikovaný nádych každému kontextu. Vďaka svojej všestrannosti sú vhodné na každodenné použitie aj na špeciálne príležitosti a predstavujú krásne spojenie umenia a funkčnosti v bytových doplnkoch. Misa Superellipse od Piet Heina je geometrický tvar, ktorý spája vlastnosti elipsy a obdĺžnika. Tento jedinečný tvar sa stal ikonickým v Heinovom dizajnérskom repertoári a je najznámejší vďaka použitiu v stoloch, lampách a miskách.
Misa založená na tvare Superellipse je pokračovaním Heinovej fascinácie geometriou a estetikou. Využíva charakteristický tvar Superellipse na vytvorenie misy s jedinečným a uhladeným profilom. Plochý povrch a jemné krivky misy jej dodávajú moderný vzhľad, pričom si zachováva funkčnosť nádoby.

Svietidlá Superellipse si môžete pozrieť tu!

Váza Piet Hein

Vázy Piet Hein sú oslavou jednoduchosti, elegancie a jemnej hry s formou. Jeho filozofia dizajnu, ktorá spája matematiku a estetiku, je vyjadrená v týchto sochárskych objektoch. Heinove vázy sa vyznačujú čistými líniami, vyváženými proporciami a inovatívnym prístupom k dizajnu. Heinove vázy sa dokážu prispôsobiť rôznym štýlom interiérového dizajnu, od moderných až po klasickejšie priestory. Vďaka svojej jednoduchej elegancii sú vhodné ako ústredná súčasť dekoratívnych aranžmánov alebo ako jemne rafinovaný detail v každej domácnosti. Vázy Pieta Heina sú poctou kráse dobre definovanej formy a sú ukážkou jeho talentu spájať umelecké cítenie s praktickosťou.
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!