Lampa architekta

V spoločnosti Lampemesteren nájdete široký sortiment flexibilných a praktických svietidiel. Architektonická lampa je jednou z najobľúbenejších možností praktického osvetlenia, a preto existuje nespočetné množstvo verzií. Každá lampa poskytuje flexibilitu v podobe ohýbateľného ramena v spojení so sústredeným pracovným svetlom a často aj dizajnom, ktorý odkazuje na retro štýl. Či už je pre váš domov charakteristický klasický alebo moderný dekor, lampa architect doň určite zapadne.

Jednou z najobľúbenejších architektonických lámp je kolekcia Artemides Tolomeo, ktorá zahŕňa všetko od stolových lámp rôznych veľkostí až po stojacie a nástenné lampy. Od uvedenia prvej stolovej lampy Tolomeo na trh v roku 1987 získala táto kolekcia rôzne ocenenia a lampa je uznávaná a obľúbená.

Britská značka Anglepoise ponúka lampu Architect vo verziách na stenu, stôl, podlahu a strop, všetky s moderným nádychom a industriálnym vzhľadom. Všimnite si ich opätovné uvedenie lampy Anglepoise Type 75 v roku 2014 v pútavých farebných kombináciách, ktoré sa zrodili zo spolupráce s britským módnym návrhárom Paulom Smithom. Dokonalý kontrast pre zatiaľ steny škandinávskeho interiéru alebo ako detský stôl či nočné svetlo.
Zobraziť 36 z 162 produktov
Prvá architektonická lampa uzrela svetlo sveta v roku 1920, keď ju vynašiel Bernard Albin-Gras. Jeho pracovná lampa s nastaviteľným ramenom a guľovým kĺbom bola revolučným vynálezom. Umiestňovala sa v kanceláriách, pracovniach, laboratóriách a na ďalších
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!