Kartell Lampy

Spoločnosť Kartell založil v roku 1949 v Taliansku chemický inžinier Giulio Castelli. Castelli začal vyrábať plastové výrobky pre automobilový priemysel. Neskôr sa spoločnosť rozšírila na plastové výrobky pre domácnosť a nakoniec na dizajnové svietidlá. Profil a história spoločnosti Kartell sa vyznačujú moderným dizajnom a špičkovou technológiou v spojení s výrobou prelomových plastových výrobkov. Ich sortiment obsahuje dlhý zoznam svetoznámych návrhov, ktoré vytvorili legendárne mená ako Ron Arad, Antonio Citterio, Michele De Lucchi, Ferruccio Laviani, Piero Lissoni, Vico Magistretti, Enzo Mari, Alberto Meda, Paolo Rizzatto a Philippe Starck. Všetci títo deisgneri ocenili bohaté znalosti spoločnosti Kartell týkajúce sa plastovej technológie a inovatívnych spôsobov, ktorými môže plast prispieť k modernému životu. Do kolekcie dizajnérskych svietidiel Kartell patrí neuveriteľne krásna Bourgie - absolútny bestseller. Jej barokový štýl sa výborne hodí do mnohých domácností - nádherne osvetľuje miestnosť a lampa je sama o sebe dekoráciou.

V posledných rokoch lampa FL/Y vtrhla na zoznamy najpredávanejších. FL/Y je závesná lampa s veľkým priehľadným tienidlom vyrobená v širokej škále farieb a hodí sa do každej situácie a do každej domácnosti.
Zobraziť 36 z 254 produktov
Spoločnosť Kartell má viac ako šesťdesiatročné skúsenosti s navrhovaním klasického nábytku a plastových svietidiel a najmä vďaka týmto skúsenostiam je medzinárodne známa svojimi talianskymi a medzinárodnými návrhmi.
Ak teda hľadáte jedinečnú dizajnovú la
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!