LIGHT-POINT Lampy

Jedným z lídrov na trhu s osvetľovacími riešeniami v Dánsku je spoločnosť LIGHT-POINT, ktorá je na trhu od roku 1995. Táto dynamická a inovatívna spoločnosť navrhla a vyvinula vlastné kolekcie dizajnových svietidiel s filozofiou, že svetlo zohráva kľúčovú úlohu v dizajne interiéru. Svietidlá spoločnosti sú konštruované tak, aby zdôrazňovali architektonické detaily s cieľom vytvoriť útulnú atmosféru. Svetlo je dôležitým stavebným prvkom v živote každého z nás. Spoločnosť Light-Point využíva najnovšie technológie v oblasti svetelného dizajnu a spája funkčné a užitočné svetlo do štýlového a nádherného dizajnu. Nové svetelné zdroje zabezpečujú účinnú žiaru pre celý domov, či už v interiéri alebo exteriéri.
Zobraziť 36 z 564 produktov
Svietidlá sú k dispozícii v neutrálnych farbách, čo znamená, že sa dajú ľahko integrovať do moderných domácností. Spoločnosť LIGHT-POINT ponúka širokú škálu zaujímavých a elegantných dizajnov, ktoré sa vyznačujú jednoduchým a čistým vzhľadom. Inovatívny a
Zdieľajte svoje fotografie s @lampemesteren
Inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať od jedného jedinečného domova k druhému. Označte svoje fotografie #ánoLampemesteren a možno tu uvidíte svoj domov!